Jedinečná šanca nájsť si novú prácu. Bystrica zažije veľtrh pracovných príležitostí

Univerzitný deň kariéry opäť v Bystrici! Pozvanie prijalo 26 regionálnych a nadnárodných spoločností.

Hľadáte si prácu? V utorok 17. októbra 2017 (utorok) sa od 9:00 v priestoroch historickej budovy Ekonomickej fakulty Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici už po ôsmykrát otvoria dvere Univerzitného dňa kariéry (UDK) pre všetkých študentov a absolventov Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici.

Cieľom podujatia je podporiť študentov a absolventov Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici pri hľadaní a sprostredkovaní práce, brigády, stáže a praxe v spoločnostiach národného aj medzinárodného charakteru. Zároveň majú možnosť nadviazať spoluprácu, ktorú môžu zužitkovať pri tvorbe svojich záverečných prác.

O obľúbenosti podujatia, ktorého prvý ročník sa konal v roku 2010, hovoria aj čísla. Prvého ročníka sa zúčastnilo približne 10 vystavovateľov a navštívilo ho len 50 študentov a absolventov. Minuloročné UDK privítalo na pôjde EF UMB 25 prestížnych spoločností a približne 400 študentov a absolventov UMB v Banskej Bystrici sa zaujímalo o prácu, stáž, či prax.

Na tohtoročný, už ôsmy ročník UDK, prijalo pozvanie 26 regionálnych a nadnárodných spoločností. Medzi uvedenými vystavovateľmi sú aj spoločnosti umiestnené v TOP 10 v ankete Najzamestnávateľ napr. Kia Motors Slovakia s.r.o., T-Systems Slovakia s.r.o., IBM Slovensko s.r.o.,Manpower­Group Slovensko s.r.o., NN Životná poisťovňa a.s. , Johnson Controls International spol. s r.o. atď.

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame