Zháňate si prácu a zatiaľ neúspešne? Bystrické školy hľadajú ľudí na voľné miesta

Tipy na pracovné miesta v našom meste nie sú nikdy na zahodenie. Najnovšie mesto vydalo správu o voľných pozíciách v banskobystrických základných školách. Nehľadajú sa pritom iba učitelia.

Jakub Forgács
Ilustračný obrázok k článku Zháňate si prácu a zatiaľ neúspešne? Bystrické školy hľadajú ľudí na voľné miesta
Zdroj: TASR

Ste bez práce alebo by ste si iba chceli nájsť nový džob? V Banskej Bystrici hľadajú ľudí na voľné miesta v dvoch základných školách. Ak máte záujem, neváhajte, pretože veľa času už nezostáva.

Riaditeľstvo ZŠ Moskovská 2, Banská Bystrica informovalo o voľných pracovných pozíciách:

  • učiteľ pre nižšie sekundárne vzdelávanie s kombináciou dejepis, matematika, telesná a športová výchova, geografia, etická výchova, biológia s nástupom od 1. septembra 2016
  • učiteľ pre primárne vzdelávanie s nástupom od 1. septembra 2016
  • vychovávateľ ŠKD s nástupom od 1. septembra 2016
  • pedagogický asistent s nástupom od 1.septembra 2016

Kvalifikačné predpoklady na spomínané pozície sú v súlade s vyhláškou 437/2009 Zbierky zákonov. Požadované doklady od uchádzačov sú žiadosť o prijatie do zamestnania s telefónnym a e-mailovým kontaktom, profesijný životopis, doklady o vzdelaní, motivačný list a prehľad odbornej praxe. Žiadosť treba zasielať do 25. apríla 2016 na e-mail: riaditel@zsmosbb.eu, tel. č. 048/4231834, mob. 0903/657550.

Pedagogického zamestnanca, na pozíciu vychovávateľky ŠKD od 1. septembra 2016, však zháňa aj Základná škola SSV. Podmienkou prijatia je splnenie kvalifikačných predpokladov v súlade so zákonom č. 317/2009 Zbierky zákonov o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch a v súlade s vyhláškou 437/2009 Zbierky zákonov.

Požadované doklady od uchádzačov sú žiadosť o prijatie do zamestnania s telefónnym a e-mailovým kontaktom, profesijný životopis, doklady o vzdelaní, motivačný list, prehľad odbornej praxe. Žiadosť do zamestnania treba zasielať do 17. mája na adresu: Základná škola SSV, Skuteckého 8, 974 014 Banská Bystrica.

Čítajte tiež:

Radi píšete, fotíte či obchodujete? Staňte sa súčasťou nášho tímu Bystrica24!

Hľadáte si v Bystrici prácu či rozmýšľate o zmene? Jediné kliknutie vás teraz môže priviesť k cieľu

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame