Streda 24. júl 2019 Vladimír  25 °C
Správy Práca

Veľtrh aj hokejové meranie síl. Bystričania si môžu nájsť prácu na zimáku

Hľadáte si prácu, brigádu či stáž? Pod Urpínom sa bude konať už 2. ročník Veľtrhu kariéry a pracovných príležitostí.

Ilustračný obrázok k článku Veľtrh aj hokejové meranie síl. Bystričania si môžu nájsť prácu na zimáku
6
Galéria

Podujatie Zo školy na zimák – Univerzitný deň pracovných príležitostí opäť v Bystrici! V utorok 27. februára 2018 od 14:00 sa zimný štadión zmení na veľtrh, kde si študenti Univerzity Mateja Bela v Banskej Bystrici a široká verejnosť môže nájsť prácu, brigádu či stáž.

Športový zážitok garantuje majstrovský zápas Európskej univerzitnej hokejovej ligy medzi UMB Hockey Team a HC Masaryk University. Kvalitu veľtrhu a široké spektrum voľných pracovných pozícií garantuje 24 vystavovateľov rôzneho zamerania. Tento rok prijalo pozvanie 14 vystavovateľov pôsobiacich v rámci Banskobystrického samosprávneho kraja a 10 vystavovateľov je priamo z Banskej Bystrice.

Návštevníci veľtrhu majú možnosť nielen získať prehľad o ponuke voľných pracovných miest a o požiadavkách na obsadenie ponúkaných pozícii, ale aj priamo odovzdať svoj životopis do rúk jednotlivých vystavovateľov. Podujatie Zo školy na zimák má aj tento rok benefičný charakter. Výťažok z dražby dresov hráčov univerzitného tímu bude venovaný združeniu Svetielko nádeje, ktoré Univerzita Mateja Bela v Banskej Bystrici podporuje už druhý rok.

Program podujatia:

  • 14:00 – 17:00 prezentačné stánky firiem a neziskových organizácií
  • 14:20 – 14:45 rozcvička hokejových tímov na ľadovej ploche
  • 15:00 – 17:00 zápas

Foto: ilustračné

V OBRAZOCH: Zo školy na zimák
6
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk