Správy

Vodičov čakajú OBMEDZENIA: Na viacerých úsekoch cesty I/66 sa bude pracovať

V súvislosti s rekonštrukčnými prácami na ceste žiada SSC vodičov o trpezlivosť a ohľaduplnosť. Ktorých úsekov sa budú týkať?

Ilustračný obrázok k článku Vodičov čakajú OBMEDZENIA: Na viacerých úsekoch cesty I/66 sa bude pracovať
Zdroj: Facebook.com/Polícia SR - Prešovský kraj

Zúženie dopravy

V úseku Lučatín – Nemecká začnú cestári stavebné práce v týždni od 2. do 5. apríla, čo si vyžiada zúženie dopravy na jeden jazdný pruh. Premávka bude regulovaná svetelnou signalizáciou. V utorok 2. apríla sa začnú podľa Lukáčovej práce na mostoch medzi obcami Medzibrod a Brusno.

Pohyblivé pracovisko, v rámci ktorého bude prebiehať kladenie obrusnej asfaltovej vrstvy v úseku od obce Lučatín po obec Medzibrod, bude zriadené od 2. do 12. apríla.

Práce na križovatke

Rekonštrukčné práce plánuje SSC aj na križovatke v Predajnej. Ako uviedla Lukáčová, od 2. apríla tam bude dochádzať k obmedzeniu premávky na nevyhnutný čas, keď budú pracovníci stavby strojmi zasahovať do jedného jazdného pruhu.

V druhej polovici apríla je naplánované kladenie asfaltových vrstiev vozovky. „Počas týchto prác bude doprava regulovaná poučenými osobami. Premávka bude usmernená do jedného jazdného pruhu len počas prác. Mimo pracovných hodín na stavbe sa bude jazdiť v dvoch jazdných pruhoch za zníženej rýchlosti,“ dodala Lukáčová s tým, že v súvislosti s rekonštrukčnými prácami na ceste žiada SSC vodičov o trpezlivosť a ohľaduplnosť.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Foto: ilusrtračné

Ďalšie aktuálne správy

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM