Jakub Forgács Správy

Chcete pracovať pre Zvolen a viete to s deťmi? Zarábať môžete takýto PLAT

Mesto zverejnilo informácie o voľnom pracovnom mieste. Aké sú požiadavky na uchádzačov?

Ilustračný obrázok k článku Chcete pracovať pre Zvolen a viete to s deťmi? Zarábať môžete takýto PLAT
Zdroj: TASR

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste

  • vykonávať kontrolu všetkých pracovníkov zariadenia (kontroluje sestry pri výkone ranného filtra, prípravu sestry a jej pomôcok k rannému filtru, odborný výkon filtra u každého dieťaťa),
  • komunikovať s rodičmi dieťaťa,
  • kontrolovať kŕmenie detí, prípravu sestier k stolovaniu, individuálne kŕmenie, zabezpečovanie sebaobslužných úkonov pri jedle,
  • zabezpečovať dlhodobý pobyt detí vonku podľa vonkajších podmienok, činnosti detí pri pohybe vonku, vhodnosti oblečenia a obuvi v priestoroch jaslí, ako aj pobytu vonku,
  • zabezpečuje kvalitu výchovného zamestnania detí podľa „ Metodiky výchovy práce pre jasle“, zostavovanie mesačných plánov z oblasti rozvoja pracovnej, hudobnej, výtvarnej a telesnej výchovy podľa veku dieťaťa a jeho individuálnych schopností,
  • zabezpečuje plynulý chod prevádzky , najmä počas PN a dovoleniek
  • predkladá správy o efektivite fungovania zariadenia a rozbore príjmov a čerpania výdavkov platného rozpočtu vedúcej odboru sociálnych vecí, zdravia a rodiny,
  • navrhuje rozpočet na nasledujúci kalendárny rok,
  • vyhotovuje zmluvy o prijatí dieťaťa do zariadenia,
  • vedie evidenciu dochádzky a mesačných výkazov, ktoré odovzdáva na Mesto Zvolen pre spracovanie miezd,
  • zodpovedá za dodržiavanie predpisov o ochrane a bezpečnosti pri práci a požiarnej ochrane,
  • zodpovedá za hygienu a poriadok v zariadení

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vysokoškolské vzdelanie 2. stupňa, zameranie sociálne, humanitné alebo zdravotnícke

Znalosti

  • právny predpis č. 448/2008 Z.z. o sociálnych službách v znení neskorších zmien a doplnení
  • právne predpisy týkajúce sa oblasti samosprávy

Počítačové znalosti – používateľ:

  • Microsoft Word – užívateľská úroveň
  • Microsoft Excel – užívateľská úroveň
  • Internet – užívateľská úroveň

Skúsenosti: prax v príslušnej oblasti najmenej dva roky

Iné kritériá a požiadavky

  • bezúhonnosť
  • flexibilnosť
  • vysoké pracovné nasadenie
  • komunikatívnosť
  • precíznosť
  • zodpovednosť
  • analytické myslenie
  • empatia
  • sociálne cítenie
  • pozitívny vzťah k deťom

Pokračovanie nájdete na ďalšej strane.

Ďalšie aktuálne správy

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM