Jakub Forgács Krimi

DESIVÉ následky jazdy zdrogovaného mladíka: ŤAŽKO zranení sú DVAJA ľudia, FOTO

Približne 40 metrov od obce Veľká Ves prešiel mladík do protismeru, kde podľa slov polície narazil do priekopy a vozidlo sa pri nehode zrejme niekoľkokrát prevrátilo.

Ilustračný obrázok k článku DESIVÉ následky jazdy zdrogovaného mladíka: ŤAŽKO zranení sú DVAJA ľudia, FOTO
4
Galéria

K dopravnej nehode došlo v sobotu (11.5.) popoludní pred obcou Veľká Ves (okres Poltár). Banskobystrickí krajskí policajti o tom informovali na sociálnej sieti. „Podľa doposiaľ zistených informácií k nehode došlo v dôsledku neprispôsobenia rýchlosti jazdy stavu a povahe vozovky, ako aj svojim schopnostiam,“ poznamenali muži zákona.

„Za volantom auta sedel 21 – ročný muž, ktorý nie je držiteľom vodičského oprávnenia,“ prekvapili.

Vážne následky

„Približne 40 metrov od obce Veľká Ves prešiel s vozidlom do protismeru, kde narazil do priekopy a vozidlo sa pri nehode zrejme niekoľkokrát prevrátilo. Vodič bol po nehode podrobený dychovej skúške s negatívnym výsledkom. Bol mu tiež odobratý biologický materiál, ktorého predbežným skúmaním bola zistená prítomnosť amfetamínu, metamfetamínu, tetrahydrokana­binolu a extázy,“ šokovali policajti.

„Pri nehode sa ťažko zranila 20 – ročná spolujazdkyňa, ktorá bola letecky transportovaná do nemocnice v Banskej Bystrici. S ťažkými zraneniami skončil aj samotný vodič.,“ dodali.

V súvislosti s nehodou bolo začaté trestné stíhanie pre prečin ublíženia na zdraví. Dopravná nehoda je teda naďalej v štádiu vyšetrovania. „Polícia v Poltári začala trestné stíhanie pre drogovú trestnú činnosť, pretože počas dokumentovania dopravnej nehody sa vo vozidle našli podozrivé látky, ktoré budú predmetom expertízneho skúmania. Aj v tomto prípade prebieha vyšetrovanie,“ dodali na záver.

Zábery z miesta nehody nájdete v priloženej fotogalérii.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Ďalšie aktuálne správy

V OBRAZOCH: Pri vážnej nehode sa ťažko zranili vodič aj spolujazdkyňa
4
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM