Zuzana Vajayová Rôzne

Deň „D“ na JEDNOTKE

V stredu 1. júna bolo na „Jednotke“, teda na Základnej škole na Ulici Dr.Janského v Žiari nad Hronom, veselo. Škola totiž oslávila sviatok všetkých detí vlastným originálnym programom pod názvom Deň „D“.

„Už od rána chodby školy žiarili rôznofarebnou výzdobou. Počas dňa deti zdobili biele tričká symbolmi svojej triedy a nacvičovali básničky spolu s pesničkami. Tými sa prezentovali na spoločnom programe,“ začína rozprávať riaditeľ školy Marek Baláž. Do príprav zaujímavého podujatia pre žiakov sa okrem pracovníkov školy zapojili i niektorí rodičia. Celý program odštartoval napoludnie, kedy si deti mohli naplno vychutnať rôzne súťaže a tvorivé dielne. „Žiaci si užili napríklad skákanie na trampolíne, výrobu šperkov z drôtikov či maľovanie na tvár,“ vyratúva Baláž len pár z mnohých atrakcii, ktoré boli pre deti pripravené. Organizátori nezabudli ani na pohodlie rodičov. Tí si mohli oddýchnuť okrem iného aj pri „mojite“ podľa vlastnej receptúry školy.

„Všetkým spolupracovníkom veľmi ďakujem za ochotu, že si popri svojej práci našli čas na ďalšiu skvelú aktivitu,“ uzatvára riaditeľ.

Viac informácii o dni „D“ nájdete na stránke školy www.zsjanzh.edu.sk.

KP

Den D na Jednotke
4
Galéria
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM