Martin Károly Tlačové správy

Bardejovské kúpele ponúkajú Valentínsky wellness víkend so zábavou

Romanticky vyzdobenú izbu v hoteli Ozón***, večeru pri sviečkach, každodenný vstup na tanečnú zábavu, nočné kúpanie vo Wellness spa so šampanským, minerálny kúpeľ, masáž, 20% zľavu na služby BEAUTY STUDIA a ďalšie benefity ponúkajú Bardejovské kúpele počas Valentínskeho wellness víkendu.

Ilustračný obrázok k článku Bardejovské kúpele ponúkajú Valentínsky wellness víkend so zábavou
Zdroj: Dnes24.sk

Ceny pobytov s plnou penziou začínajú na 238 EUR pre dvojicu za dve noci, tretiu noc si možno priplatiť. Informovala o tom ekonomicko-obchodná riaditeľka Bardejovských kúpeľov Tamara Šatanková.

,,Oproti minulosti majú dvojice v tomto roku navyše denne 3-hodinový vstup do Wellness Spa s bazénovým a saunovým svetom. Samozrejmosťou bude aj parkovanie za hotelom grátis, voľný vstup do fitness, milý darček a fľaša vína na izbe, župan počas celého pobytu, či free wifi pripojenie. Očakávame, že o tento typ pobytu bude záujem predovšetkým u mladších dvojíc, ale rovnako vhodný je pre všetky vekové kategórie. Naši klienti budú mať možnosť, pri užívaní si bohatej ponuky služieb, oddychovať a načerpať nové sily a príjemné zážitky“, povedala T.Šatanková.

Výhodne pre všetkých

Bardejovské kúpele ponúkajú v 1.štvrťroku 2013 aj mimoriadne výhodné zľavnené pobyty pre rôzne cieľové skupiny. Pre pacientov skupiny B, kde si klienti doplácajú za stravu a ubytovanie, sú denné doplatky akciovo znížené na 8 až 22 EUR denne, podľa úrovne ubytovania.

Pre samoplatcov sa ceny do konca februára znížili o 20 až 25%. Denný pobyt pre klienta za jedno lôžko v dvojposteľovej izbe tak stojí od 36 až 51 EUR, namiesto 45 až 64 EUR.

Všetky pobyty majú navyše niekoľko bonusových vstupov do wellness zdarma. Z bohatej ponuky ubytovania s kapacitou 860 používaných lôžok, si môže vybrať naozaj každý. Vzhľadom na celodennú stravu, pri doplatku 8 EUR na deň v skupine B, je ubytovanie takmer zadarmo.

Na rok 2013 pripravili kúpele pre dámy a pre pánov Beauty pobyt Elizabeth a pre klientov v I. kategórii zaviedli večere formou bufetových stolov. Pre samoplatcov je v roku 2013 škála pobytov a úrovni služieb naozaj výnimočne bohatá.

Bardejovské kúpele sú v súčasnosti jednými z najlepšie vybavených liečebných zariadení, kde sa snúbi bohatá jedinečná tradícia a moderné liečebné postupy. V tvrdej konkurencii viac ako 20 slovenských kúpeľných zariadení a stovkách hotelových wellness a akvaparkov, sa Bardejovské kúpele presadzujú dlhodobo.

Kúpele s históriou

Prvá zmienka o Bardejovských kúpeľoch je z roku 1247, keď uhorský kráľ Béla IV. daroval územie dnešných kúpeľov aj s prameňmi mestu Bardejov. Kúpele si vychutnávala na liečení v roku 1895 aj manželka Františka Jozefa I. cisárovná Alžbeta, nazývaná Sissi, ktorej socha sa vyníma v kúpeľnom parku. Pobýval tu aj rakúsko-uhorský cisár Jozef II. (1783), Mária Lujza, neskoršia manželka cisára Napoleóna (1809), ruský cár Alexander I. (1821) a poľská kráľovná Mária Kazimiera Sobieska, manželka poľského kráľa Jána III. Sobieského.

Bardejovské kúpele majú desať prameňov, ktoré vyvierajú na pomerne malej ploche vo vnútornom kúpeľnom území. Bardejovská minerálna voda je prírodná-liečivá, slabo až stredne mineralizovaná, hydrogén uhličitanovo-chloridová, sodná, železitá uhličitá, studená, hypotonická, so zvýšeným obsahom kyseliny boritej. Množstvo prvkov vo vode je v každom prameni odlišné a preto obvyklé liečebné dávky určuje lekár v závislosti od indikácie a zdravotného stavu klienta.

Vody sa používajú najmä na pitné kúry, minerálne kúpele a inhalácie. Osem prameňov je zavedených do krytej temperovanej kolonády, kde sa využívajú na vnútornú balneoterapiu formou pitných kúr. Zo všetkých slovenských kúpeľov majú Bardejovské najširšie indikačné zameranie. Liečia sa tu onkologické choroby, choroby obehového a tráviaceho ústrojenstva, choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou, netuberkulózne choroby dýchacích ciest, choroby z povolania, ochorenia obličiek a močových ciest a od minulého roka aj choroby pohybového ústrojenstva a ženské ochorenia.

Viac informácií na : www.kupele-bj.sk
Centrálne rezervačné oddelenie:
Tel.: 054/477 4346, 477 2717 Fax: 054/472 3549
E-mail: rezervacie@kupele-bj.skpk@kupele-bj.sk

Valentínsky welness víkend

termín 14.2. – 17.2. alebo 15.2 – 17.02.2013

Hotel Ozón *** 1/2 za 2 noci A 1/2 za 2 noc Doplatok za 3. noc
Izba Standard*** 119 55
Izba Superior *** 130 60
Apartmán*** 145 65

LEGENDA: 1/2 – dvojposteľová izba, A 1/2 – apartmán

CENY PLATIA NA OSOBU A POBYT. K cenám účtujeme 1 EUR daň z ubytovania na osobu a noc. V prípade polpenzie sa z cien odpočítavajú 4 EUR na osobu a noc.

CENA ZAHŔŇA:

2 resp. 3 x prenocovanie v romanticky vyzdobenej izbe,
2 resp. 3 x plnú penziu,
/raňajky a večere formou bufetov, obedy – výber z menu/,
1 x romantickú večeru pri sviečkach /piatok/,
denne 3-hodinový vstup do Wellness Spa (bazénový a saunový svet),
1 x minerálny kúpeľ, 1 x klasická masáž
EXTRA SLUŽBY:
denne vstup na tanečnú zábavu v hoteli Ozón,
parkovanie za hotelom grátis,
milý darček a fľaša vína na izbe,
župan počas celého pobytu,
free wifi pripojenie,
nočné kúpanie vo Wellness spa so šampanským
v sobotu po 21:00 hod./nutné nahlásiť vopred/,
voľný vstup do fitnes,
20% zľava na služby BEAUTY STUDIA

V prípade plnej penzie sa pobyt začína večerou /nástup od 14:00 hod./ a končí obedom. Izbu je potrebné uvoľniť do 14:00 hod.

V prípade polpenzie sa pobyt začína večerou /nástup od 14:00 hod./ a končí raňajkami. Izbu je potrebné uvoľniť do 12:00 hod.

Rezervácie: marketing@kupele-bj.sk
Tel.číslo.:00421/54/4­77 43 46, – 2717, 4450, – 4460, Fax.:00421/54/4­77 4410

Bardejovské kúpele ponúkajú Valentínsky wellness víkend so zábavou
7
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM