Jakub Forgács Správy

Koronavírus: Bystrický Terminal reaguje veľkou dezinfekciou centra, FOTO

Aj Terminal Vlak-Bus-Shopping prijal opatrenia proti šíreniu koronavírusu. Využil pritom aj najmodernejšiu polymérovú dezinfekciu.

Ilustračný obrázok k článku Koronavírus: Bystrický Terminal reaguje veľkou dezinfekciou centra, FOTO
3
Galéria
Zdroj: Terminal Vlak-Bus-Shopping

V utorok sme vás informovali o opatreniach v bystrickom Europa SC a neskôr aj o tých, ktoré zaviedlo OC Point. Na situáciu ohľadne koronavírusu zareagoval aj Terminal Vlak-Bus-Shopping. „Chceme vás informovať, že sme pristúpili k zvýšeným opatreniam, aby sa vám aj naďalej u nás pohodlne a bezpečne cestovalo a nakupovalo,“ uvádza centrum na svojej oficiálnej facebokovej stránke.

„Priestory nášho centra aktuálne dezinfikujeme aj najmodernejšou polymérovou dezinfekciou. Táto dokonale dezinfikuje akýkoľvek povrch či materiál, eliminuje široké spektrum mikroorganizmov má baktericídne, virucídne, mykobaktericídne a algicídne účinky. Ide o momentálne najšpičkovejšiu technológiu v oblasti dezinfekcie, ktorá ľahko obsiahne a ochráni všetky povrchy,“ uvádza nákupné centrum.

Ako spomína Terminal Vlak-Bus-Shopping, pre vašu osobnú bezpečnosť môžete využiť aj antibakteriálne gély umiestnené v priestoroch WC.

„Zároveň by sme vás chceli požiadať, aby ste nepodceňovali preventívne opatrenia a pravidelne sa o aktuálnej situácii v súvislosti s koronavírusom informovali,“ dodáva centrum.

Zábery z dezinfekcie v priestoroch Terminal Vlak-Bus-Shopping nájdete v priloženej fotogalérii!

V OBRAZOCH: Terminal Vlak-Bus-Shopping dezinfikuje centrum
3
Galéria
Zdroj: Terminal Vlak-Bus-Shopping
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM