Jakub Forgács Krimi

Zlomyseľnosť niektorých ľudí nepozná hraníc. Odniesla si to značka v centre Bystrice

Niekto sa potreboval vybúriť a odniesla si to dopravná značka. Takto bystrickí mestskáči chytili podozrivého!

Ilustračný obrázok k článku Zlomyseľnosť niektorých ľudí nepozná hraníc. Odniesla si to značka v centre Bystrice
1
Galéria

V nočných hodinách zo soboty na nedeľu 18. augusta 2019 bol na útvare Mestskej polície v Banskej Bystrici prijatý oznam od občana, že neznáma osoba poškodila dopravnú značku na Námestí Štefana Moysesa a odchádza smerom k OD Prioru spolu s dvomi ženami. Informovala o tom Mestská polícia Banská Bystrica na svojej oficiálnej stránke.

„Po vyslaní veliteľom operačného strediska sa príslušníci mestskej polície presunuli na Hornú ulicu, kde sa mala pohybovať podozrivá osoba,“ pokračovali muži zákona.

Na tejto ulici sa pri nich pristavil oznamovateľ, zároveň aj svedok udalosti a ukázal na osobu, ktorá mala údajne poškodiť dopravné značenie.

„Príslušníci mestskej polície po vykonaní potrebných úkonov zistili od podozrivej osoby, že dopravnú značku na Námestí Štefana Moysesa skutočne poškodila. Podozrivou osobou bol 23-ročný muž z Banskej Bystrice,“ píšu bystrickí policajti.

Vec bola príslušníkmi mestskej polície zadokumentovaná na mieste udalosti. Prostredníctvom veliteľa operačného strediska Mestskej polície Banská Bystrica bola privolaná hliadka Policajného zboru, ktorá danú vec na mieste prevzala od mestskej polície a šetrí ju ako priestupok.

Je potrebné pripomenúť, že úmyselné poškodzovanie dopravných značiek môže byť kvalifikované ako priestupok proti verejnému poriadku, prípadne trestný čin poškodzovania a ohrozovania prevádzky všeobecne prospešného zariadenia.

Poškodenie dopravnej značky na Námestí Štefana Moysesa
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie