Jakub Forgács Krimi

Na zastávke bystrickej MHD ležal muž. Na pomoc musel čakať desiatky hodín, FOTO

Po príchode na miesto príslušníci mestskej polície uvideli muža, ktorého celého triaslo, nekomunikoval, zranený nebol a nejavil známky opilosti. Toto bol dôvod!

Ilustračný obrázok k článku Na zastávke bystrickej MHD ležal muž. Na pomoc musel čakať desiatky hodín, FOTO
2
Galéria

V piatok 16. augusta 2019 v podvečerných hodinách zavolal na útvar Mestskej polície v Banskej Bystrici občan, ktorý oznámil, že pod lavičkou na zastávke MHD pri Materskej škole na Sásovskej ceste leží nejaká osoba mužského pohlavia. Informovali o tom muži zákona na stránke Mestskej polície v Banskej Bystrici.

„Po príchode na miesto príslušníci mestskej polície uvideli muža, ktorého celého triaslo, nekomunikoval, zranený nebol a nejavil známky opilosti,“ píšu muži zákona.

„Podľa zistených informácií od miestnych občanov tam sedí asi 36 hodín. Okamžite bola privolaná rýchla zdravotnícka pomoc,“ uviedli ďalej policajti.

Šťastím v nešťastí tohto pána bola prítomnosť miestneho občana, ktorý ho poznal a mal telefonický kontakt na jeho sestru. Tá potom podľa slov mužov zákona komunikovala prostredníctvom telefónu s lekárom a oznámila mu, že jej brat prekonal porážku. Aj v tomto prípade bolo podozrenie na ďalšiu porážku.

Mestská polícia Banská Bystrica apeluje na občanov, že svojou všímavosťou voči okoliu môžete zachrániť ľudský život, pomôcť nevinnému, chorému, bezbrannému človeku, či predísť škodám.

V prípade, že vidíte niekoho ležať na ulici, môžete urobiť minimum pre neho – vytočiť 112. Je to tiesňové telefónne číslo, ktoré slúži na privolanie zložiek integrovaného záchranného systému v prípadoch ohrozenia života alebo zdravia občanov.

V OBRAZOCH: Muž ležiaci na zastávke MHD potreboval pomoc záchranárov
2
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie