VIDEO: Bystrica sa stala Európskym mestom športu. Zábery, ktoré hovoria za všetko!

Je rozhodnuté! Po mesiacoch príprav a hlavne vďaka úspechom bystrických športovcov, sa mesto pod Urpínom môže pýšiť novým titulom. Pozrite si VIDEO, ktoré pri tejto príležitosti uzrelo svetlo sveta!

Jakub Forgács
Ilustračný obrázok k článku VIDEO: Bystrica sa stala Európskym mestom športu. Zábery, ktoré hovoria za všetko!
Zdroj: YouTube.com

V stredu predpoludním sa Bystričania dozvedeli radostnú správu. Naše mesto sa môže pýšiť titulom Európske mesto športu 2017. Na brífingu to potvrdili listom od ACES Europe primátor mesta Ján Nosko a viceprimátor Martin Turčan.

„Teší ma, že sa nám, Banskobystričanom, spoločnými silami podarilo získať titul Európske mesto športu 2017! Potvrdili sme, že v Banskej Bystrici každý žije a dýcha športom. Neberiem to ako prestíž, ale ako záväzok ešte viac propagovať šport, zdravý životný štýl, zapájať širokú verejnosť do športových aktivít a budovať športovú infraštruktúru,“ uviedol na svojom facebookovom profile primátor Ján Nosko.

Pri tejto príležitosti uzrelo svetlo sveta aj unikátne video, ktoré zachytáva športovcov Banskej Bystrice. Je skvelým dôkazom toho, že zisk prestížneho titulu bol zaslúžený.

Na záberoch strhujúceho videa, ktorá trvá 71 sekúnd, vidno baranov, bystrických parkouristov, lyžiarov, cyklistov, golfistov, horolezcov, ale aj ľudí splavujúcich Hron či baviacich sa na bobovej dráhe.

Pozrite si video k zisku prestížneho titulu Európske mesto športu 2017 v našej videogalérii!

Čítajte tiež:

HLASUJTE: Chceli by ste, aby sa projekt Bystrické more dočkal realizácie?

ROZHOVOR: Z práce chodí po rukách, srdce má na dlani. Spoznávate Jakuba (28)?

FOTO: Nádhera z bystrických ulíc. Mesto zakvitlo kvetinovými záhonmi

Foto: ilustračné

Zdroj: nitra.dnes24.sk

Odporúčame