Jakub Forgács Správy

Vianočná nálada na trhoch v Bystrici: Stánky otvorili už aj remeselníci, FOTO a VIDEO

Najkrajšie sviatky roka už naplno cítiť aj v centre mesta. K stánkom s tradičnými dobrotami pribudli aj tie s remeselným a doplnkovým sortimentom.

Zdroj: Dnes24.sk

Banskobystrické Vianoce aj tento rok prinesú do mesta pod Urpínom bohatý program a okrem iného by mali byť ešte viac EKO. Všetko je už pripravené. Výzdoba je už niekoľko dní na svojom mieste, vianočný stromček stojí a v plnom prúde sú aj vianočné trhy.

Hoci vianočné trhy odštartovali už pred týždňom, v piatok 29. novembra, stále im niečo chýbalo. Otvorené totiž zatiaľ boli iba stánky s občerstvením, v ktorých sa návštevníci môžu pohostiť až do 2. januára (od 11:00 do 23:45).

Na Mikuláša sa však Bystričania dočkali a na Námestí SNP a Námestí Štefana Moysesa pribudli aj stánky s remeselným a doplnkovým sortimentom ako keramika, výrobky z dreva, kože, kovu, šperky z rôznych materiálov a mnoho iných tematických predmetov. Otvorené budú do 22. decembra v čase od 9:00 do 20:00.

Teraz už teda vianočným trhom skutočne nič nechýba. Alebo áno? Napíšte nám svoj názor na bystrica@global24.sk alebo do komentára pod článkom.

Na vianočné trhy sme sa v piatok okolo obeda vybrali aj s naším fotoaparátom, aby sme ich pre vás zachytili záberoch, ktoré nájdete v priloženom videu a vo fotogalérii!

Foto: ilustračné

V OBRAZOCH: Vianočné trhy v Bystrici už aj so stánkami remeselníkov
16
Galéria
Foto: Jakub Forgács / Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM