Témy, ktoré Bystričanov zaujali naozaj nadpriemerne: 10 článkov, ktoré ste tento rok najviac klikali

Tento rok bol bohatý na všakovaké udalosti. No niektoré vás oslovili naozaj nadpriemerne. Prinášame vám prehľad článkov z redakcie Bystrica 24, ktoré vás najviac zaujali a patrili medzi top 10 najčítanejších v roku 2015.

Jakub Forgács
Ilustračný obrázok k článku Témy, ktoré Bystričanov zaujali naozaj nadpriemerne: 10 článkov, ktoré ste tento rok najviac klikali
Zdroj: Dnes24.sk

1. Prázdny obchod

Obchod, aký sa len tak nevidí a dokonca úplne prázdny. V bystrickom nákupnom centre otvorili obchod, v ktorom sa nenakupovalo. Ľudia s dobrým srdcom ho naplnili oblečením pre núdznych.

Čítajte viac: K tomuto v známom bystrickom obchoďáku ešte nikdy nedošlo: V Europe otvoria prvý obchod, ktorý bude prázdny!

2. 7 divov Bystrice

Na krásy mesta pod Urpínom sa dá pozerať stále. O to viac poteší, keď sa Banská Bystrica objaví v nevšednom videu, ktoré ju zachytáva detailne aj z výšky. Jedno také má na svedomí skupina mladých dievčat.

Čítajte viac: Partia študentiek dostala parádny nápad: V originálnom VIDEU zachytili 7 divov Bystrice

3. Najlepšie bystrické výrazy

Kto je Banskobystričan, nasledujúce slová a formulky iste dobre pozná. Prehľad tých najznámejších, ktoré sme vytýčili určite ešte používajú aj mnohí z vás. Na ich oprášenie nie je nikdy neskoro, takisto si priblížte ich význam. Ktoré to sú?

Čítajte viac: 20 najlepších bystrických výrazov: Ruku na srdce, ktoré denne používate vy? :)

4. List riaditeľky

Situáciu, ktorá ju trápila, sa riaditeľka banskobystrického gymnázia rozhodla riešiť po svojom. Prečítajte si otvorený list, ktorý adresovala všetkým rodičom, žiakom a priateľom školy.

Čítajte viac: Riaditeľka bystrického gymnázia sa rozhodla prehovoriť k rodičom: TOTO je jej otvorený list!

5. Nová autobuska

Banskobystričania sa koncom januára dočkali. Konečne si mohli pozrieť vizualizácie novej autobusovej stanice. Takúto podobu má získať…

Čítajte viac: Investor odhalil, ako má vyzerať autobuska po dokončení: Pozrite si VIZUALIZÁCIE novej stanice

6. Ocenená učiteľka plávania

Dočkala sa nevídanej pocty! Za svoje zásluhy pri výučbe plávania si pani Alžbeta Pažáková vyslúžila nielen cenu za najlepšieho športovca mesta v kategórii tréneri – funkcionári. Odteraz si už na plaváreň nemusí brať ani cent.

Čítajte viac: Žena, ktorá naučila plávať 40 000 Bystričanov: Krásna práca pani Alžbety neostala bez povšimnutia!

7. Krásna Bystričanka

Je mladá, krásna a už teraz robí nášmu mestu skvelé promo. Z banskobystrického kastingu MISS stredných škôl sa príťažlivá Rebecca Laura Richterová (17) prebojovala až do finálovej desiatky. V rozhovore pre Bystrica 24 o sebe prezradila viac.

Čítajte viac: Bystričanka sa prebojovala až do finále miss: Rozhovor s krásnou Rebeccou (17)

8. Geniálna mačka

Tak tento inzerát vás dostane! Stano ponúkol na internete mačiatko a veru, naozaj nešetril kreativitou i parádnym zmyslom pre humor. Aby utešené mačiatko čo najlepšie odprezentoval, prezradil o ňom veci, ktorým len ťažko uveríte. Ale stojí to za to!

Čítajte viac: Stano zverejnil najvtipnejší inzerát roka: Keď si prečítate info o mačke, budete sa šúľať od smiechu!

9. Najromantic­kejšia noc

Desiatky padajúcich hviezd. Takéto úchvatné divadlo nám pripravila nočná obloha v auguste. Zažiť noc splnených prianí ste mohli aj v Banskej Bystrici.

Čítajte viac: Čaká nás najromantickejšia noc v roku: Z tohto miesta v Bystrici bude najlepšie vidieť padajúce hviezdy

10. Dvojdňová Zóna bez peňazí

Bystričania si mohli vychutnať aj akciu, ktorej myšlienkou je zbaviť sa nepotrebného a získať čosi, čo sa ľuďom zíde. Takto sme vás informovali o Zóne bez peňazí, ktorá trvala až dva dni.

Čítajte viac: Zoberiete si veci a nič nezaplatíte: V Bystrici prebehne až dvojdňová zóna bez peňazí

Čítajte tiež:

Najlepšie novoročné SMS: Prinášame tipy na originálne vinše do roka 2016

Bystrický rok 2015 na FOTKÁCH: 10 zaujímavých momentov, ktoré sa podarilo zachytiť v našom meste

Zdroj: Dnes24.sk

Odporúčame