Správy

Sezónu otvorí ďalšie kúpalisko na Podpoľaní: CENY vstupného sa tento rok nemenia!

Otváracie hodiny na kúpalisku budú rovnaké ako vlani, bazény budú návštevníkom k dispozícii od 9.00 do 18.00 hod.

Ilustračný obrázok k článku Sezónu otvorí ďalšie kúpalisko na Podpoľaní: CENY vstupného sa tento rok nemenia!
Zdroj: Dnes24.sk

Letné kúpalisko v Detve plánuje tohtoročnú letnú sezónu otvoriť v piatok 1. júla. Potvrdil to hovorca mesta Milan Suja. Pripomenul, že Správa športových zariadení mesta Detva v týchto dňoch pripravuje detvianske kúpalisko na najbližšiu letnú sezónu. Okrem prác, ktoré každý rok predchádzajú otvoreniu kúpaliska, ako je natretie bazéna či kosenie trávnika, pristúpilo mesto k rekonštrukcii strojovne. „Moderná a najmä automatická technológia vyjde mesto viac ako 100-tisíc eur,“ uviedol.

Podľa neho otváracie hodiny na kúpalisku budú rovnaké ako vlani, bazény budú návštevníkom k dispozícii od 9.00 do 18.00 hod. „Na každý piatok a sobotu je naplánované aj večerné kúpanie od 18.00 do 21.00 hod.,“ spresnil.

Dodal, že ceny vstupného sa tento rok nemenia. „V areáli kúpaliska budú dostupné aj atrakcie pre deti a viaceré možnosti pre športové aktivity,“ ukončil Suja.

Detvianske kúpalisko v prostredí prírody pri amfiteátri je zverené do správy mestskej príspevkovej organizácie Správa športových zariadení mesta Detva.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Foto: ilustračné

Ďalšie aktuálne správy

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM