Jakub Forgács Rôzne Správy

SERIÁL: Najkrajšie výhľady na Bystricu. Pokochajte sa scenériou zo Suchého vrchu

Bystrica je krásna. Očarí nielen historickým centrom, ale aj prírodou, ktorou je obklopená. Úchvatná je však aj z výšky.

Ilustračný obrázok k článku SERIÁL: Najkrajšie výhľady na Bystricu. Pokochajte sa scenériou zo Suchého vrchu
9
Galéria
Foto: Jakub Forgács / Zdroj: Dnes24.sk

Letné počasie láka ľudí aj viac do prírody. Bystričania si veru majú z čoho vyberať, veď okolie nášho mesta je plné krás. Kochať sa z neďalekých kopcov môžete aj priamo naším mestom. Odkiaľ sú podľa našej redakcie výhľady najkrajšie? Minulý týždeň sme vám ukázali výhľady z Panského dielu. Teraz si môžete pozrieť druhý diel z nášho seriálu!

Krásnym výhľadom sa vie pochváliť aj Suchý vrch nad Banskou Bystricou. Keď si aspoň pár desiatok minút vyšliapete nad Fončordu, po asfaltovej ceste od otočky na konečnej 24-ky, naskytne sa vám vskutku krásny výhľad na mesto.

Budete ho mať celé takmer ako na dlani, keďže bude v diaľke, no o to viac si ho zamilujete. Toto miesto obľubujú nielen páriky, ktoré si ku vleku na „Sucháč“ často vyjdú autom.

Správu o ďalšom krásnom výhľade na Bystricu vám prinesieme už o týždeň. Zatiaľ si pozrite zábery nafotené zo Suchého vrchu, v priloženej fotogalérii!

V OBRAZOCH: Bystrica z výšky Suchého vrchu
9
Galéria
Foto: Jakub Forgács / Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM