Jakub Forgács Krimi

Protidrogová RAZIA v Banskobystrickom kraji: Žena má na krku závažné obvinenie, FOTO

Polícia obvinila z drogovej trestnej činnosti 32-ročnú ženu z obce Klenovec. Čo u nej objavili?

Ilustračný obrázok k článku Protidrogová RAZIA v Banskobystrickom kraji: Žena má na krku závažné obvinenie, FOTO
2
Galéria

Obvineniu z drogovej trestnej činnosti čelí 32-ročná žena z obce Klenovec v okrese Rimavská Sobota. Ako na sociálnej sieti informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Banskej Bystrici, žena mala drogy užívať i ďalej predávať.

Policajná razia

„Obvinená si mala neoprávnene opakovane zadovažovať pervitín, ktorý následne u seba neoprávnene prechovávala s cieľom osobnej spotreby, ako aj ďalšieho predaja,“ priblížila polícia s tým, že žena bola zadržaná ešte v stredu (16. 11.).

Počas prehliadky u podozrivej polícia zaistila materiál, ktorý zaslala na expertízne skúmanie. Okrem metamfetamínu u nej bolo nájdené aj plastové vrecúško s obsahom sušeného rastlinného materiálu.

Čo odhalila expertíza?

„Expertíza potvrdila, že ide o rastlinu rodu Cannabis s obsahom tetrahydrokana­binolu, pričom takto neoprávnene zadováženú drogu následne neoprávnene v obci Klenovec a na iných miestach v okrese predávala ďalším odberateľom,“ uviedla polícia.

Vyšetrovateľ odboru kriminálnej polície v Rimavskej Sobote začal v prípade trestné stíhanie pre zločin nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi. Zo strany vyšetrovateľa bol podaný aj podnet na návrh vzatia obvinenej do vyšetrovacej väzby.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Ďalšie aktuálne správy

V OBRAZOCH: U ženy z Klenovca našli policajti drogy
2
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM