Jakub Forgács Krimi

Pri naháňačke neďaleko Bystrice zazneli výstrely. Polícia chytila muža, ktorý unikal 3 roky

Po hľadanom mužovi podľa slov mužov zákona pátrali policajti z ôsmich miest na Slovensku, od Kapušian až po Bratislavu, kde sa mal dopustiť viacerých trestných činov podvodu.

Ilustračný obrázok k článku Pri naháňačke neďaleko Bystrice zazneli výstrely. Polícia chytila muža, ktorý unikal 3 roky
4
Galéria

Od októbra 2016 bol v pátraní 30-ročný Ján z Riečky pri Banskej Bystrici. Informovali o tom muži zákona na svojej oficiálnej krajskej facebookovej stránke.

„Pátrali po ňom policajti z ôsmich miest na Slovensku, od Kapušian až po Bratislavu, kde sa mal dopustiť viacerých trestných činov podvodu, pri ktorých vznikla škoda niekoľko tisíc eur,“ uviedli ďalej policajti.

„Policajtom pohotovostnej motorovej jednotky z Banskej Bystrice sa podarilo prísť mužovi na stopu. V sobotu v nočných hodinách prenasledovali neďaleko Banskej Bystrice vozidlo, z ktorého vyskočil neznámy muž a ušiel do lesa. Policajti použili varovné výstrely, ale muž, ktorý zjavne miestny terén dobre poznal, sa v lese stratil,“ opísali muži zákona.

Ako spomenuli policajti, pritom ako utekal, odhodil igelitové vrece, v ktorom sa nachádzala zelená sušina, ktorá bola odoslaná na expertízne skúmanie špecialistom z Kriminalisticko-expertízneho ústavu v Slovenskej Ľupči,

Polícia sa však nevzdala, naďalej po mužovi pátrala a zabezpečovala miesta, kde sa mohol nachádzať, aby nevzniklo ohrozenie ľudí v tejto lokalite. „V pondelok vo večerných hodinách sa opäť policajti pohotovostnej motorizovanej jednotky zamerali na uvedené miesto. Podarilo sa im zastaviť vozidlo, v ktorom sa nachádzali dvaja muži. Spolujazdec bol neskôr stotožnený ako tri roky hľadaný Ján z Riečky,“ pokračovali muži zákona.

Ako dodali, ešte v ten večer bol eskortovaný do Bratislavy, kde bol umiestnený do cely a na druhý deň putoval do väzby.

Zábery zo zásahu polície nájdete v priloženej fotogalérii!

Foto: ilustračné

V OBRAZOCH: Policajti pri Bystrici chytili muža, ktorý unikal 3 roky
4
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie