Jakub Forgács Krimi

Zvýšené bezpečnostné opatrenia vo Zvolene počas sviatkov: Kde prioritne hliadkujú policajti?

Kontroly verejného poriadku sú podľa slov mestskej polície vykonávané tiež zo strany občianskych hliadok, ktoré sú situované v problémových častiach.

Ilustračný obrázok k článku Zvýšené bezpečnostné opatrenia vo Zvolene počas sviatkov: Kde prioritne hliadkujú policajti?
3
Galéria
Zdroj: Mestská polícia Zvolen

Mestská polícia od 1. decembra 2019 s prichád­zajúcimi vianočnými sviatkami prijala zvýšené bezpečnostné opatrenia. Výkon policajnej služby je v tomto období zameraný predovšetkým na ochranu a bezpečnosť obyvateľov a návštevníkov mesta. Informovala o tom Mestská polícia Zvolen na svojej webovej stránke.

„Počas dňa je vykonávaná hliadková činnosť peších hliadok, ktoré pôsobia prioritne na hlavnom námestí a v priľahlých uliciach. V nočnom režime hliadky kontrolujú kritické miesta a priestory pred nočnými podnikmi.“ píšu mestskí policajti.

Na verejný poriadok dohliadajú v centre mesta aj bezpečnostné kamery. „Kontroly verejného poriadku sú vykonávané tiež zo strany občianskych hliadok, ktoré sú situované v problémových častiach mesta ako sú mestské parky, železničná a autobusová stanica alebo lokalita pod Pustým hradom,“ pokračujú muži zákona.

Zvýšený počet hliadok mestskej polície bude podľa slov zvolenských mestských policajtov zabezpečený počas Silvestra, kde na Námestí SNP, pešej zóne návštevníci privítajú Nový rok 2020.

Foto: ilustračné

Zvýšené bezpečnostné opatrenia počas sviatkov vo Zvolene
3
Galéria
Zdroj: Mestská polícia Zvolen
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM