Správy

Nemocnica Zvolen spustila online objednávanie. Zatiaľ funguje v týchto 3 ambulanciách

Na webe je možné si vybrať deň a čas, kedy má pacient záujem lekára navštíviť. Do budúcna chcú zoznam ambulancií, zapojených do online objednávania rozširovať.

Ilustračný obrázok k článku Nemocnica Zvolen spustila online objednávanie. Zatiaľ funguje v týchto 3 ambulanciách
Zdroj: TASR

Nemocnica Zvolen spustila online objednávanie pre pacientov. Projekt zatiaľ funguje v troch ambulanciách. Služba je dostupná zdarma na webovej adrese objednatvysetre­nie.sk. Portál prevádzkuje Banskobystrický samosprávny kraj (BBSK).

„Na webe je možné si vybrať deň a čas, kedy má pacient záujem lekára navštíviť. Zatiaľ sme online systém objednávania zaviedli na otorinolaryngo­logickej, gastroenterolo­gickej a infektologickej ambulancii. Do budúcna budeme zoznam ambulancií, zapojených do online objednávania rozširovať,“ uviedol riaditeľ nemocnice Ján Belanský.

„Je to trend komunikovať aj v rámci zdravotníckych zariadení online a Nemocnica Zvolen vychádza v ústrety požiadavkám svojich pacientov,“ dodal.

Nemocnica má tiež novú recepciu. Je v nej vytvorený nový priestor pre informátorku a zároveň spojovateľku, ktorá má možnosť návštevníkov nemocnice navigovať osobne, prípadne prepojiť hovory na jednotlivé ambulancie, respektíve oddelenia. Zároveň tam bola presťahovaná aj podateľňa a pokladnica.

Foto: ilustračné

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM