Hokej Šport

Hokejová výzva pre malých Lučenčanov: Zahlasovaním za projekt môžete pomôcť detským hráčom

Do konca marca môžete zahlasovať za hokejový projekt lučeneckého klubu. Deťom, ktoré nemajú možnosť zahrať si zápasy s rovesníkmi z iných klubov, tak výrazne pomôžete.

Ilustračný obrázok k článku Hokejová výzva pre malých Lučenčanov: Zahlasovaním za projekt môžete pomôcť detským hráčom
4
Galéria
Zdroj: FB HC Lučenec

Do Hokejovej výzvy gestopremesto.sk sa môžete do 31. marca jedným klikom rozhodnúť pre podporu aj Hockey Club Lučenec, ktorý súťaží v rámci klubov Banskobystrického kraja. Jeden projekt v každom kraji SR s najvyšším počtom hlasov verejnosti získa odmenu 5 000 eur.

Projekt z Lučenca umožní dať deťom hru formou hokejových zápasov. Poskytne tak aj menším hokejistom, ktoré nemajú možnosť zahrať si zápasy s rovesníkmi z iných klubov, vyniknúť v športe.

„Financie z príspevku by sme použili na pokrytie nákladov na organizovanie turnajov. Ostatné finančné prostriedky by sme použili na doplnenie chýbajúcich tréningových pomôcok (na tréningy na ľade aj suchu), dovybavenie miestnosti časomerača,“ uvádza zámer projektu.

Použité financie by pomohli nielen deťom z lučeneckého klubu, ale boli by prínosom aj pre deti, ktoré by zavítali na zápasy do Lučenca.

Foto: FB HC Lučenec

Detskí hokejisti HC Lučenec
4
Galéria
Zdroj: FB HC Lučenec
Zdroj: lucenec.dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM