Správy

Prímestskú dopravu v BBSK čakajú ZMENY: Ľuďom poradia v ôsmich zákazníckych centrách, FOTO

Zamestnanci centier obyvateľom poradia, ako cestovať po novom v prímestskej autobusovej doprave a poskytnú informácie o cestovných poriadkoch.

Ilustračný obrázok k článku Prímestskú dopravu v BBSK čakajú ZMENY: Ľuďom poradia v ôsmich zákazníckych centrách, FOTO
7
Galéria
Foto: Marek Mačica / Zdroj: BBSK

Kedy budú otvorené?

Predseda predstavenstva Organizátor IDS BBSK Radoslav Vavruš priblížil, že zákaznícke centrá budú otvorené počas pracovných dní od 8.00 hod. do 16.00 hod., pričom v stredy budú mať predĺženú otváraciu dobu do 18.00 hod. „Celkovo máme pripravených 15 ľudí, ktorí sú pripravení poskytovať tento servis v zákazníckych centrách,“ poznamenal Vavruš.

Zároveň dodal, že už funguje aj nový e-shop, cez ktorý je možné registrovať sa a nakúpiť predplatné cestovné lístky online. „K dnešnému dňu máme registrovaných cestujúcich približne 5-tisíc,“ podotkol. Vavruš pripomenul, že január budúceho roka bude mesiacom mobility, keď bude cestovanie vo všetkých prímestských autobusoch SAD Zvolen a SAD Lučenec zadarmo pre všetkých.

Otvorenie nového zákazníckeho centra privítal aj žiarsky primátor Peter Antal. „V krátkej dobe tu pribudne v tejto budove aj čakáreň pre cestujúcich, takže to pohodlie cestujúcej verejnosti sa výrazným spôsobom zvýši,“ podotkol s tým, že k zvýšeniu komfortu prispeje aj plánovaná rekonštrukcia autobusovej stanice. Zároveň vyjadril presvedčenie, všetky kroky BBSK v oblasti dopravy budú viesť k väčšiemu využívaniu verejnej dopravy.

Nové zákaznícke centrum IDS si môžete pozrieť v priloženej fotogalérii.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Ďalšie aktuálne správy

V OBRAZOCH: BBSK otvoril v ôsmich mestách zákaznícke centrá IDS
7
Galéria
Foto: Marek Mačica / Zdroj: BBSK
Video: Jakub Forgács / Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM