Jakub Forgács Rôzne Správy

Moto nadšenci si v Bystrici prišli na svoje. Pritiahli ich veterány aj nevšedná burza, FOTO

Jarné výmenné stretnutie veteránov a náhradných dielov opäť pritiahlo nielen milovníkov retra. A veru, bolo sa na čo pozerať...

Ilustračný obrázok k článku Moto nadšenci si v Bystrici prišli na svoje. Pritiahli ich veterány aj nevšedná burza, FOTO
25
Galéria

Bystrica zažila v nedeľu obľúbené Jarné výmenné stretnutie veteránov a náhradných dielov. V skorých ranných hodinách otvoril svoje brány Veterán klub Banská Bystrica, ktorý organizoval tradičné podujatie, na ktoré zavítali slovenskí aj zahraniční návštevníci zo širokého okolia. Informoval o tom Jozef Malatinec, podpredseda Veterán klubu Banská Bystrica.

„Burza veteránov prebiehala v pokojnej atmosfére s hojnou účasťou, čomu dopomohlo aj počasie, ktoré nám aj tento rok prialo. Nechýbalo široké spektrum tovaru ako darčekové predmety magnetky, hrnčeky, motýliky ku saku, štítky a ciferníky na moto, plastové repliky, karburátory, odborná literatúra, motory, ráfky, špice, výfuky," vymenoval Malatinec

„Zaujímavosťou tohto podujatia bol traktor Eicher, ktorý vozil deti a vyčaroval im úsmevy na tváričke. Predajcovia aj kupujúci sa už nevedia dočkať Jesennej burzy, ktorú považujú za sviatosť veteránov, pretože tu stretávajú ľudí s podobným záujmom a to je veteranizmus,“ povedal Malatinec a dodal, že Jesenné výmenné stretnutie budú organizovať 13. októbra 2019.

„Za usporiadateľský tím chcem poďakovať všetkým, ktorí sa aktívne podieľali na organizovaní krásneho Jarného výmenného stretnutia, osobitne majiteľom pozemku, lebo bez ich pomoci a zápalu by toto podujatie nebolo možné uskutočniť,“ dodal Malatinec.

Pozrite si v priloženej fotogalérii zábery z Jarného výmenného stretnutie veteránov a náhradných dielov!

V OBRAZOCH: Bystrica zažila Jarné výmenné stretnutie veteránov
25
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie