Jakub Forgács Správy

Keď sa Bystrica rozžiari: Čo hovoríte na vianočnú výzdobu v centre mesta? FOTO

Už ste sa po zotmení boli prejsť Námestím SNP a priľahlými ulicami? Vďaka vianočnej výzdobe dokážu očariť.

Ilustračný obrázok k článku Keď sa Bystrica rozžiari: Čo hovoríte na vianočnú výzdobu v centre mesta? FOTO
23
Galéria
Foto: Jakub Forgács / Zdroj: Dnes24.sk

Bystrica už niekoľko dní dýcha pravou vianočnou atmosférou. Hoci prvý sneh sa v meste dlho neudržal, v centre už stojí vyzdobený vianočný stromček a v plnom prúde sú aj trhy, ktoré sa iba v piatok rozrástli aj o stánky remeselníkov.

Atmosféru najkrajších sviatkov roka však nezameniteľne dotvára aj vianočná výzdoba v uliciach. S jej inštaláciou sa začalo ešte v novembri, aby sa 29. novembra mohla rozžiariť so začiatkom vianočných trhov.

Ako prednedávnom uviedla hovorkyňa primátora Dominika Mojžišová, tento rok sa Bystričania dočkali aj novej vianočnej výzdoby na Dolnej ulici. Novinkou tiež je, že rodina jelenčekov, ktorá zdobila v posledných rokoch Námestie SNP, je tentoraz umiestnená pri fontáne v parku pred mestským úradom a na ich mieste sú inštalované tri medvede.

My sme sa v pondelok večer vybrali do centra s fotoaparátom, aby sme pre vás vianočnú výzdobu zachytili na fotkách. Prešli sme sa Dolnou aj Hornou, Námestím SNP a prešli sme sa aj k spomínanému parku pred mestským úradom.

Zábery rozžiarenej vianočnej výzdoby v centre nočnej Bystrice si môžete pozrieť v priloženej fotogalérii. A ako sa páči vám? Vyjadrite sa v ankete pod textom! ;)

Páči sa vám tohtoročná vianočná výzdoba v Bystrici?

Áno 76.7%
Nie 10.5%
V OBRAZOCH: Vianočná výzdoba po zotmení rozžiari Bystricu. Pozrite na tú nádheru
23
Galéria
Foto: Jakub Forgács / Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie