Jakub Forgács Krimi

Bystrickí policajti riešili kuriózny prípad. Mladík sa pokúšal vniknúť do detských jaslí, FOTO

Hliadka mestskej polície po príchode na miesto uvidela muža, ktorý sa pokúšal konárom zo stromu vypáčiť okná na prízemí. Čo sa dialo potom?

Ilustračný obrázok k článku Bystrickí policajti riešili kuriózny prípad. Mladík sa pokúšal vniknúť do detských jaslí, FOTO
3
Galéria
Zdroj: Mestská polícia BB

V utorok 27. augusta 2019 približne o 22:00 hodine bol prijatý na operačné stredisko Mestskej polície v Banskej Bystrici oznam, že v objekte mestských jaslí na ulici Trieda SNP 15 sa pohybuje neznáma osoba. Informovali o tom mestskí policajti na svojej oficiálnej facebookovej stránke.

„Hliadka mestskej polície po príchode na miesto uvidela muža, ktorý sa pokúšal konárom zo stromu vypáčiť okná na prízemí, čo sa mu však nepodarilo vďaka rýchlemu zásahu príslušníkov mestskej polície,“ uviedli muži zákona.

Neznámeho muža obmedzili na osobnej slobode a predviedli na útvar mestskej polície za účelom zistenia a overenia totožnosti. „Jednalo sa o 22-ročného mladého muža z Banskej Bystrice. Podľa jeho vyjadrení sa chcel do jaslí dostať cez okná na prízemí a keď zistil, že to nejde, tak sa pokúšal vyliezť na poschodie po bleskozvode,“ priblížili policajti.

„Pri vonkajšej kontrole objektu príslušníkmi mestskej polície nebolo zistené poškodenie dverí, ani okien. Za prítomnosti vedúcej mestských jaslí bol objekt skontrolovaný aj zvnútra, pričom priame narušenie objektu sa na mieste nezistilo,“ dodali mestskí policajti so slovami, že vo veci bude ďalej konať príslušné oddelenie Policajného zboru.

Touto cestou zároveň Mestská polícia ďakuje oznamovateľke za pomoc, ktorým dopomohla k bezprostrednému a rýchlemu zásahu hliadky, čím sa predišlo prípadným škodám na majetku.

V priloženej fotogalérii nájdete zábery z miesta!

V OBRAZOCH: Mestskí policajti zabránili pokusu o vniknutie do detských jaslí
3
Galéria
Zdroj: Mestská polícia BB
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM