Jakub Forgács Správy

Bystričanka Viktória zabodovala v súťaži krásy. Dostala sa medzi 3 najkrajšie, FOTO

Súťaž Fotomodelka Európy má za sebou finálový večer. Úspešný bol aj pre Bystričanku Viktóriu Ondrášikovú. Pozrite, ako dopadla!

Ilustračný obrázok k článku Bystričanka Viktória zabodovala v súťaži krásy. Dostala sa medzi 3 najkrajšie, FOTO
6
Galéria
Foto: Pavol Harum

8. ročník súťaže Fotomodelka Európy (Fotomodella d’ Europa) má za sebou finálový večer. O novej držiteľke titulu sa rozhodlo v piatok 11. októbra v Dome umenia v Piešťanoch.

Medzi šestnástimi krásnymi finalistkami mala svoje želiezko v ohni aj Banská Bystrica. O prestížny titul totiž zabojovala aj Viktória Ondrášiková z nášho mesta.

Predsedom poroty, ktorá rozhodovala o finalistkách, bol Jozef Oklamčák. Ako hlavná hviezda večera sa zase predstavil klavirista Richard Rikkon.

Po vyhlásení výsledkov mala dôvod na radosť aj Viktória. Víťazkou 8. ročníka súťaže sa síce stala Karolína Michalčíkovå, ale druhé miesto obsadila práve kráska z Banskej Bystrice. Tretia priečka sa ušla Nicol Urdovej z neďalekého Sliača.

Viktória po vyhlásení výsledkov netajila svoju radosť: „Moja reakcia je veľmi pozitívna, teším sa z akéhokoľvek úspechu. A ďakujem krásne všetkým, ktorí má podporili a podporujú. Ďakujem taktiež za možnosť byť v tejto skvelej súťaži. Po skončení súťaže mám plán pokračovať ďalej v modelingu a vo vizážistike. A dúfam, že budúci rok budem s FME spolupracovať aj ako vizážistka.“

V priloženej fotogalérii si môžete pozrieť zábery z finálového večera!

V OBRAZOCH: Vo finále súťaže Fotomodelka Európy zabodovala aj kráska z Bystrice
6
Galéria
Foto: Pavol Harum
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie