Bystričania jednoznačne rozhodli: Takýto majú názor na zamykanie schodov na autobuske

Už pár dní sa schody na autobusovej stanici v Bystrici zamykajú, čo rozhorčilo mnohých cestujúcich. Spustili sme preto hlasovania. Ako dopadlo?

Jakub Forgács

Ak cestujete autobusmi, možno ste si všimli zmenu, ku ktorej došlo na stanici pred pár dňami. Bočné schodisko sa v čase otváracích hodín nákupnej pasáže začalo zamykať a cestujúcim tak neostáva nič iné, ako zvoliť obchádzku cez nákupnú pasáž alebo po chodníku vedľa cesty I/66.

Mnohým sa táto novinka, ktorá bola zavedená takmer rok po otvorení nákupného centra Terminal, nepozdáva. Vyjadrili to aj v rozhorčených komentároch pod naším článkom na sociálnej sieti. Rozhodli sme sa preto zistiť názor čitateľov, ktorým sme položili otázku: Aký máte názor na zamykanie schodov na autobuske?

Po ukončení hlasovania poznáme výsledky. Až 90,3 % hlasujúcich čitateľov si myslí, že by schody mali zostať odomknuté. Iba 2,6 % sa vyjadrilo, že by sa mali aj naďalej zamykať. Zvyšným 7,1 % je to jedno.

Výsledok nášho hlasovania poskytneme aj Terminal SC tímu a pokúsime sa od neho získať reakciu na to, ako dopadlo a či sa do budúcna neplánuje nejaká zmena či návrat k pôvodnému stavu.

Zdroj: Dnes24.sk
Zdroj: Dnes24.sk