Jakub Forgács Správy

Bystrica zverejnila zaujímavú ponuku práce. Aký je plat a požiadavky na uchádzača?

Ak ste nezamestnaný alebo by ste radi zmenili svoju prácu, zbystrite pozornosť. Mesto informuje o voľnom mieste v CVČ.

Ilustračný obrázok k článku Bystrica zverejnila zaujímavú ponuku práce. Aký je plat a požiadavky na uchádzača?
Foto: Jakub Forgács / Zdroj: Dnes24.sk

Školský úrad, oddelenie školstva a mládeže informuje na webe mesta o ponuke voľného pracovného miesta na pracovnú pozíciu zamestnanca personálnej a mzdovej agendy Centra voľného času (CVČ) Havranské 9 s nástupom od 16. marca 2020. Ak vás ponuka zaujala, čítajte ďalej…

Náplň (druh) práce:

  • samostatné zabezpečenie personálnej a mzdovej agendy
  • samostatné rozpočtovanie mzdového rozpočtu
  • vedenie pokladne
  • ďalšie administratívne práce

Kvalifikačné predpoklady a požiadavky:

  • ukončené úplné stredné odborné vzdelanie s maturitou v ekonomickom od­bore
  • bezúhonnosť
  • pokročilé ovládanie práce s počítačom
  • znalosť mzdového programu Vema
  • prax v oblasti práce s PaM min. 2 roky

Základná zložka mzdy (brutto): od 830,50 €

Ako sa píše na stránke, žiadosť o prijatie do pracovného pomeru spolu s profesijným životopisom, dokladmi o vzdelaní /kópie/ a prehľadom praxe, súhlasom so spracovaním osobných údajov, kontaktom s tel. číslom zasielajte do 04.03.2020 do 16.00 hod. na adresu: Centrum voľného času, Havranské 9, 975 90 Banská Bystrica alebo elektronicky na adresu: cvchavranske9@gmail.com

„Len uchádzači spĺňajúci všetky kvalifikačné predpoklady a požiadavky môžu byť telefonicky pozvaní do výberového konania na osobný pohovor,“ upozorňuje Školský úrad, oddelenie školstva a mládeže.

Bližšie informácie na tel. č.: 048/4131590, 0918977140, mail: vrbovsky.riso@gmail.com

V priloženej fotogalérii si môžete pozrieť aj zábery zimnej Bystrice!

Foto: ilustračné

V OBRAZOCH: Zima v Bystrici, snehu nikde
43
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM