Barani nesklamali ani proti Spišiakom: Zaknihovali už 4. výhru v rade

Hokejisti Banskej Bystrice zvíťazili v nedeľňajšom zápase 34. kola Tipos Extraligy v Spišskej Novej Vsi 4:3 po predĺžení.

Ilustračný obrázok k článku Barani nesklamali ani proti Spišiakom: Zaknihovali už 4. výhru v rade
Zdroj: TASR/Jaroslav Novák

Hostia trikrát dokázali nájsť gólovú odpoveď na vedenie Spišiakov a v predĺžení rozhodol o ich triumfe Alex Tamáši. Vydarenú premiéru v drese Spišiakov má za sebou obranca Juraj Valach, ktorý prišiel k „rysom“ zo Slovana Bratislava. Zaznamenal dva kanadské body za gól a asistenciu. Spišiakom patrí v tabuľke 4. priečka, Banská Bystrica uspela štvrtýkrát za sebou a figuruje na 7. pozícii.

HK GROTTO Spišská Nová Ves – HC ‘05 Banská Bystrica 3:4 pp (1:1, 1:1, 1:1 – 0:1)

• Góly: 7. Kerbashian (Réway, Ouellet), 25. Giľák (Nellis, Valach), 46. Valach (Verbeek, Giľák) – 11. Troock (Watling), 34. Watling (Tamáši), 54. Kontos (Brejčák, Troock), 61. Tamáši (Šoltés)
  • Rozhodovali: Korba, Konc ml. – Knižka, Bogdaň
  • Vylúčení: 6:6 na 2 min
  • Presilovky: 2:1
  • 3 452 divákov
  • Spišská Nová Ves: Melicherčík – Romaňák, Ouellet, Valach, Malina, Ordzovenský, Ulander, Šuty – Kerbashian, Nellis, Vandas – Majdan, Réway, Rapáč – Verbeek, Myklucha, Giľák – Džugan, Bortňák, La Porte
  • Banská Bystrica: Belányi – Bačík, Luža, Brejčák, Kojo, Bača, Holenda, Frídel – Troock, Kontos, Watling – Sukeľ, Bíreš, Gašpar – Jendek, Tamáši, Šoltés – Kabáč, Urbánek

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.