Jakub Forgács Rôzne

10 otázok o banskobystrickej MHD: Schválne sa presvedčte, či na ne poznáte tie správne odpovede...

Vyznáte sa v banskobystrickej MHD? Dokázali by ste sa zorientovať v našom meste, ak by ste sa museli spoľahnúť na cestovanie verejnou dopravou? Preveďte sa v našom kvíze.

Ilustračný obrázok k článku 10 otázok o banskobystrickej MHD: Schválne sa presvedčte, či na ne poznáte tie správne odpovede...
Zdroj: TASR

Po našom meste sa dá presúvať rôzne. Autom, na bicykli, peší… Bystričania však stále aktívne využívajú aj služby mestskej hromadnej dopravy, ktorej linky jazdia po celom meste. Patríte tiež medzi nich? Trúfnite si na 10 otázok týkajúcich sa práve banskobystric­kej MHD.

Ku každej otázke máte tri možnosti, správna je vždy len jedna. Avšak pozor, na odpoveď na každú otázku máte len 10 sekúnd. Ak nestihnete odpovedať do limitu, otázka bude hodnotená ako nezodpovedaná. Kvíz bude okamžite vyhodnotený a vy zistíte, na koľko otázok ste odpovedali správne.

Kvíz môžete kedykoľvek opakovať a vylepšovať si svoje skóre. Výsledok kvízu môžete jednoducho, jediným kliknutím, zdieľať na facebooku a pochváliť sa ním i vaším priateľom. Neváhajte a zistite, ako ste na tom :)

Hrajte tu: Ako dobre poznáte MHD v Banskej Bystrici?

Otestujte sa aj v iných oblastiach! Overte si, či poznáte dominantu nášho mesta, bystrických športovcov, známe osobnosti z nášho regiónu, notoricky známe fakty o Bystrici, alebo či máte prehľad v letných prázdninových atrakciách nášho regiónu.

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM