Barbara Dallosová Krimi Správy

Za toto mu hrozí až desať rokov: Bystrickí policajti našli odstavené auto, čo sa dialo? FOTO

Auto našli banskobystrickí policajti odstavené pod lesom. Onedlho chytili muža (26), ktorý má na krku vážne obvinenie.

Ilustračný obrázok k článku Za toto mu hrozí až desať rokov: Bystrickí policajti našli odstavené auto, čo sa dialo? FOTO
3
Galéria

Banskobystrickí kriminalisti našli ukradnuté auto. O prípade informuje krajská polícia na svojom oficiálnom facebooku. Ako uvádzajú policajti, vyšetrovateľ v Banskej Bystrici už obvinil zo zločinu krádeže Zvolenčana (26).

,,Obvinený ukradol auto, ktoré bolo odstavené pod lesom pri obci Hrochoť, časť Kyslinky. Hneď ako majiteľ auta nahlásil krádež, polícia začala rýchlo vo veci konať. Prešlo iba niekoľko hodín a banskobystrickí kriminalisti mali auto aj páchateľa! Vypátrali ho vo Zvolenskej Slatine," ozrejmuje polícia s tým, že auto patrí majiteľovi, ktorý pracuje v lese a mal v ňom aj dve motorové píly. Keďže sa auto v krátkom čase podarilo vypátrať, poškodenému bolo vrátené aj s náradím.

Ako pokračuje polícia, vyšetrovateľ obvineného muža po vykonaní procesných úkonov umiestnil do policajnej cely a spracoval podnet na jeho väzobné stíhanie. ,,Tohto skutku sa dopustil v podmienke za jazdu pod vplyvom alkoholu. Za túto krádež mu hrozí trest odňatia slobody na 3 až 10 rokov," uzatvárajú muži zákona.

FOTO: Auto našli policajti odstavené pod lesom
3
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM