Jakub Forgács Správy

Veľké zmeny na železnici pocíti i Bystrica: Od novembra nie iba vlaky zadarmo, ale aj...

Isto už každý z vás počul o novom opatrení vo vlakoch Železničnej spoločnosti Slovensko. Od 17. novembra budú môcť študenti a dôchodcovia cestovať zadarmo. Očakáva sa preto zvýšený počet cestujúcich. V Bystrici však došlo aj k ďalšej zmene.

Ilustračný obrázok k článku Veľké zmeny na železnici pocíti i Bystrica: Od novembra nie iba vlaky zadarmo, ale aj...
Zdroj: Dnes24.sk

Železničná spoločnosť Slovensko z tohto dôvodu pristúpila od 17. novembra k zavedeniu nových vlakov. Logicky sa očakáva, že sa po zavedení nových zliav pre dôchodcov a študentov, sa výrazne zvýši počet cestujúcich.

„Z dôvodu zavedenia nových zliav vo vlakoch Železničnej spoločnosti Slovensko a následného predpokladaného nárastu cestujúcich, zavádza Železničná spoločnosť Slovensko nové vlaky, ktoré budú premávať od 17.11.2014 do konca súčasného cestovného poriadku 2013/2014,“ poskytla portálom Dnes 24 túto informáciu vedúca tímu externej komunikácie Zuzana Červená zo spoločnosti ZSSK.

My ešte pripomíname, že nový vlakový grafikon bude platný od 14. decembra a ten vám samozrejme včas prinesieme. Momentálne si pozrite nový spoj, týkajúci sa aj Banskej Bystrice.

  • Vlak R 11530 – Banská Bystrica odchod 15:20 hod – Bratislava hl. st. príchod 18:59 hod, vlak bude vedený v dňoch 17.XI., 23.XI., 30.XI. a 7.XII.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM