Jakub Forgács Futbal

Hráči malého futbalu opäť vybehli na zápasy. V ďalšom kole si to medzi sebou rozdali tímy ligy starých pánov z Banskej Bystrice a okolia. Prinášame vám kompletný výsledkový servis zo zápasov 11. kola.

Ilustračný obrázok k článku V bystrickej lige malého futbalu bodovali favoriti: KOMPLETNÝ PREHĽAD výsledkov s tabuľkami

Alcatraz – Majerboys 9:10 (3:4 )

• Góly: M. Maďar 3, P. Gubka 2, J. Mojžita 2, I. Dekanovský, P. Zelienka – I. Majer 4, D. Kohút 3, Z. Večerík 3

Pestrý a bohatý zápas na góly z oboch strán. Alcatraz bol tým mužstvom, ktoré sa snažilo diktovať tempo hry, ale viditeľne mu táto úloha nesedela, pretože hostia to proste vedia hrať zo zadu na „smrteľné“ brejky. Prvý polčas bol výsledkovo ešte vyrovnaný, a v tom druhom to bol koncert Majerovcov, ktorí každú chybu gólovo trestali a v polovici druhého polčasu to vyzeralo na jasný výsledok. Za stavu 4:10 z nepochopiteľných príčin prestali byť ostražití, ale len tak tak že nestratili jasný zápas. Za posledných desať minút si domáci zaslúžia uznanie, že dokázali skoro zvrátiť stratený zápas.

Ariola – Starší Chalani 10:7 (6:2)

• Góly: J. Matyo 3, N. Dikacz 3, D. Balón 2, S. Marko, M. Škamla – M. Trizna 3, N. Rajšič 3, M. Golecký
  • ŽK: J. Matyo – J. Bednár

Stretnutie, v ktorom od začiatku malo herne navrch mužstvo Arioly. Starší Chalani trochu zaspali úvod zápasu, a to rozhodlo o výsledku. Prvý polčas bol zo strany hostí ospalý, hráči Arioly naopak jasne dominovali. Druhé dejstvo bolo už o zlepšenom výkone hostí, ktorí sa snažili s nepriaznivým výsledkom niečo urobiť, ale ako sa sami presvedčili, že nestačí hrať iba polčas, takže víťazstvo je zaslúžene v rukách domácich.

Selce – Kemada 6:3 (1:1)

• Góly: D. Túry 3, J. Rusko 2, M. Strečok – J. Bílek, I. Turan , R. Čulok
  • ŽK: J. Smatana – J. Adamek

V zápase prvých dvoch mužstiev sa čakal dobrý zápas, ktorý sa aj potvrdil. Mužstvo Seliec v prvých trinástich minútach zamklo hostí v ich obrannom pásme a točilo ich ako na kolotoči, ale gól nie a nie streliť. Výborne chytal brankár hostí, ktorý vyriešil aj tie najošemetnejšie situácie. Treba pochváliť celé mužstvo Kemady za príkladné bojovanie. Selce ako vždy svojou variabilitou diktovali jasne tempo hry, ale výsledok bol až do posledných minút na vážkach. O stretnutí rozhodla chyba, na ktorú už hostia nedokázali odpovedať. Rezultát je nakoniec spravodlivý, za neustále dobýjanie brány hostí si domáci zaslúžili zvíťaziť, aj keď určite nie o tri góly, ktoré trocha dehonestujú výkon hostí.