Tešíte sa na najkrajšie sviatky roka? Prvé INFO o Vianočných trhoch v Bystrici

Už o pár týždňov bude aj naše mesto dýchať vianočnou atmosférou. Pozrite, kedy sa pod Urpínom dočkáme obľúbených Vianočných trhov!

Jakub Forgács

Už onedlho si budete môcť vychutnať rôzne dobroty, program aj lákavú jarmočnú atmosféru. Prinášame vám prvé informácie o tohtoročných Vianočných trhoch v Bystrici.

Ako uvádza oficiálny web mesta, poskytovanie občerstvovacích služieb a predaj vianočného punču bude prebiehať od 29. novembra 2018 do 2. januára 2019 a predaj doplnkového sortimentu tematicky zameraného na sviatky Vianoc od 6. do 21. decembra 2018.

Záujemcovia o predaj na príležitostnom trhu môžu podať záväznú prihlášku:

  • pre občerstvovacie služby a predaj vianočného punču do 16. novembra 2018
  • pre ostatný sortiment do 23. novembra 2018.

Záväznú prihlášku pre účastníkov – predajcov na trhu nájdete na webe mesta v sekcii „Občan – Tlačivá a žiadosti – Záväzná prihláška k predaju na príležitostnom trhu Mesta Banská Bystrica. Žiadosti sa podávajú na adresu: Mestský úrad, Odbor kultúry, športu a cestovného ruchu, oddelenie kultúry, Československej armády 26, 974 01 Banská Bystrica.

Bližšie informácie vám poskytnú pracovníci Oddelenia kultúry Mestského úradu Banská Bystrica. eva.chmelikova@banskabystrica.sk, danka.snopkova@banskabystrica.sk, prípadne na tel. čísle 0918/505268, 048/4330 622.

Pozrite si v priloženej fotogalérii zábery z minuloročných Vianočných trhov!

Zdroj: Dnes24.sk