Jakub Forgács
Futbal
Súboje futbalistov z Bystrice a okolia: Pozrite si KOMPLETNÝ PREHĽAD výsledkov zápasov
Nové kolo nižších futbalových súťaží prinieslo ďalšie stretnutia. V uplynulom týždni odohrali niekoľko zápasov aj mužstvá z nášho okresu. Prinášame vám prehľad ich výsledkov.
III. LIGA STRED – 11. kolo
- sobota 11.10.2014 14:30 FK LAFC Lučenec 3 : 0 TJ ŠK Kremnička
- sobota 11.10.2014 14:30 FK POHRONIE Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa (B) 1 : 3 FK – 34 Brusno – Ondrej
- nedeľa 12.10.2014 14:30 TJ Baník Kalinovo 0 : 0 FK Rakytovce
IV. LIGA – JUH – 11. kolo
- nedeľa 12.10.2014 14:30 JUPIE Podlavice Badín 4 : 0 TJ Prameň Kováčová
- nedeľa 12.10.2014 14:30 MFK Lokomotíva Zvolen (B) 0 : 0 ŽP Šport Podbrezová (B)
V. LIGA – C – 11. kolo
- nedeľa 12.10.2014 14:30 ŠK Sásová 0 : 3 JUPIE Podlavice Badín (B)
- nedeľa 12.10.2014 14:30 OŠK Lieskovec 2 : 0 TJ Tatran VLM Pliešovce
- nedeľa 12.10.2014 14:30 TJ Sokol Medzibrod 5 : 1 FK 09 Bacúch
- nedeľa 12.10.2014 14:30 ŠK Partizán Čierny Balog 2 : 3 ŠK Hrochoť
- nedeľa 12.10.2014 14:30 OFK Slovenská Ľupča 2 : 3 TJ Sokol Repište
- nedeľa 12.10.2014 14:30 ŠK Voznica 5 : 2 TJ Baník Štiavnické Bane
- nedeľa 12.10.2014 14:30 OFK 1950 Priechod 1 : 0 FK Šalková
I. TRIEDA – 11. kolo
- sobota 11.10.2014 14:30 FK – 34 Brusno – Ondrej (B) 0 : 1 TJ Tatran Čierny Balog
- nedeľa 12.10.2014 14:30 TJ Mladosť Lučatín 5 : 4 TJ ŠK Hronec
- nedeľa 12.10.2014 14:30 OFK Slovan Valaská – : – ŠK Selce (A)
- nedeľa 12.10.2014 14:30 FK SOKOL Nemecká 3 : 1 FK Podkonice
- nedeľa 12.10.2014 14:30 TJ – Družstevník Strelníky 0 : 0 FK Sokol Braväcovo
- nedeľa 12.10.2014 14:30 TJ ŠK Sokol Jakub 5 : 1 TJ Partizán Osrblie
- nedeľa 12.10.2014 14:45 ŠK Obecný podnik lesov Poniky 1 : 3 FK 1928 Jasenie
II. TRIEDA – SKUPINA A – 11. kolo
- sobota 11.10.2014 14:30 FK Šalková (B) 4 : 1 TJ Hronsek
- nedeľa 12.10.2014 10:30 ŠKM SAVON Banská Bystrica 0 : 0 ŠK Selce (B)
- nedeľa 12.10.2014 14:30 TJ Slovan Malachov 3 : 2 TJ Družstevník Mičiná
- nedeľa 12.10.2014 14:30 – ŠK Zornička Riečka
- nedeľa 12.10.2014 14:30 TJ Družstevník Dúbravica – : – FK – Baník Ľubietová
- nedeľa 12.10.2014 14:30 TJ Partizán Hiadeľ 1 : 8 OZ KRÁLICKÁ TIESŇAVA
- nedeľa 12.10.2014 14:30 TJ Iskra Horné Pršany 5 : 1 ŠK Sokol FO Staré Hory
- nedeľa 12.10.2014 14:30 TJ Tatran Harmanec – : – TJ Slovan Tajov
Foto: ilustračné
Zdroj: Dnes24.sk