Jakub Forgács Kultúra

Stredné Slovensko zažije ohromnú ŠOU: Mieri k nám Johnny Depp a ďalšie svetové hviezdy

Známeho hollywoodskeho herca väčšina z nás pozná iba z kín či televíznych obrazoviek. Už čoskoro ho však budeme môcť vidieť naživo.

Ilustračný obrázok k článku Stredné Slovensko zažije ohromnú ŠOU: Mieri k nám Johnny Depp a ďalšie svetové hviezdy
Zdroj: TASR/AP

V stredoslovenskej dedinke Zvolenská Slatina (okres Zvolen) sa chystá veľká udalosť. V júli 2023 sa tam totiž uskutoční koncert kapely Hollywood Vampires, v ktorej hrá na gitaru aj známy hollywoodsky herec Johnny Depp (59). O tomto koncerte informuje portál Čas.sk.

Svetové hviezdy

„Po tohtoročnom skúšobnom mnohotisícovom koncerte Helloween a Hammerfall alebo Boney M, Legendy, českých hviezd Traktor, Alkehol a Torr sme nachystali ďalšiu – a nebojíme sa povedať, že ešte väčšiu bombu,“ uviedol pre Čas.sk Ján Poliak z agentúry Profi Event, ktorá megakoncert organizuje.

Johnny Depp totiž nebude jedinou hviezdou kapely. Spolu s ním sa vo Zvolenskej Slatine predstaví aj svetoznámy rocker Alice Cooper či gitarista Joe Perry z kapely Aerosmith.

Kyvadlová doprava aj atrakcie

Ako píše portál, organizátori už spustili predpredaj vstupeniek. „Plánujeme zdvojnásobenie príjazdovej kapacity, osadenie osvetlenia areálu pár dní pred akciou, dočasné zavedenie vodovodu, vybudovanie vstupných brán, zjednodušenie vstupov, sprehľadnenie areálu či lepší prístup k najrýchlejším a najmodernejším výčapom,“ ozrejmil Poliak.

„Zároveň chcú aj prerobiť parkovanie, pre deti chystajú atrakcie, nebude chýbať kyvadlová doprava zo Zvolena až na miesto, presné označenie obce so smerovaním na parkovisko a miesto konania – a mnoho ďalších vylepšení,“ dodáva Čas.sk, ktorý poukázal na fakt, že organizátorom chýba už len súhlas obecného zastupiteľstva, ktoré musí chystanú akciu prerokovať na svojom zasadnutí.

Ďalšie správy z domova i zo sveta nájdete aj na Dnes24, Facebooku a Instagrame.

Foto: archívne

Ďalšie aktuálne správy

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM