Jakub Forgács Správy

Sestra z bystrickej nemocnice sa dočkala pocty: Ocenili ju za profesionálny a ľudský prístup

Ocenenie udeľuje Asociácia na ochranu práv pacientov a Beatu Bachovú nominovalo pacientske združenie Šanca pre pečeň.

Ilustračný obrázok k článku Sestra z bystrickej nemocnice sa dočkala pocty: Ocenili ju za profesionálny a ľudský prístup
4
Galéria
Zdroj: FNsP F. D. Roosevelta

Ocenenie Moja sestra aj tento rok získala jedna zo sestier Fakultnej nemocnice s poliklinikou F. D. Roosevelta. Informovala o tom nemocnica na svojej oficiálnej facebookovej stránke.

„Beatu Bachovú poznajú najmä pacienti Hepatologickej ambulancie, ktorým je nápomocná. Ocenenie získala za profesionálny a ľudský prístup pri prekonávaní zložitého obdobia počas ochorenia pacientov, vzdelávanie verejnosti, zavádzanie inovácií a skvalitňovanie zdravotnej starostlivosti v prospech pacientov. Za jej prácu jej takýmto spôsobom vyslovili veľké ďakujem,“ uvádza sa na stránke.

Ako sa ďalej píše na stránke, ocenenie udeľuje Asociácia na ochranu práv pacientov a Beatu Bachovú nominovalo pacientske združenie Šanca pre pečeň. Ocenenie udelila asociácia spolu desiatim sestrám a desiatim lekárom.

Ceny si víťazi prevzali na Tretej celoslovenskej pacientskej konferencii AOPP v Bratislave za účasti ministerky zdravotníctva SR Andrey Kalavskej.

V OBRAZOCH: Ocenenie Moja sestra pre Beatu Bachovú
4
Galéria
Zdroj: FNsP F. D. Roosevelta
Zdroj: Dnes24.sk

Rýchle správy

Najčítanejšie