Krimi

Rozsiahla pátracia akcia v Kremnických vrchoch: Takto našli nezvestného mladíka (29), FOTO

Mladý muž zapadol s autom v lese niekde pri Kremnici, presné miesto neuviedol. Vybil sa mu mobilný telefón a jeho rodina mala o neho strach.

Ilustračný obrázok k článku Rozsiahla pátracia akcia v Kremnických vrchoch: Takto našli nezvestného mladíka (29), FOTO
4
Galéria

Rozsiahlu pátraciu akciu vykonávali záchranné zložky počas noci na štvrtok v Kremnických vrchoch, kde sa v neznámom terénne stratil 19-ročný mladík z Tlmáč. Po niekoľkohodinovom pátraní ho našli na lúke síce premrznutého, ale živého a zdravého. Informuje o tom Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Banskej Bystrici na svojej facebookovej stránke.

Ako ďalej uvádza, pátracia akcia sa uskutočnila v lese nad obcou Slaská. Mladý muž ešte popoludní zapadol s autom v lese niekde pri Kremnici, presné miesto neuviedol. Vybil sa mu mobilný telefón a jeho rodina mala o neho strach.

„Po oznámení nezvestnosti bola ihneď zvolaná pátracia akcia, do ktorej bolo zapojených 15 horských záchranárov, policajti z Kremnice, zo Žiaru nad Hronom, vrátane psovoda a tiež takmer desiatka hasičov,“ dodáva polícia s tým, že zapadnuté vozidlo sa v lese nad obcou Slaská podarilo nájsť pomerne v krátkom čase. Po mladom mužovi potom ďalej pátrali.

Zábery zo záchrannej akcie nájdete v priloženej fotogalérii!

Horskí záchranári našli mladíka nad obcou Slaská
4
Galéria
Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM