Jakub Forgács Správy

Primátor Ján Nosko: Pevne verím, že rok 2016 bude rokom príchodu významného investora

Starý rok sa nezadržateľne chýli ku koncu. Prečítajte si slová primátora Jána Noska. Ako sa vyjadril, pevne verí, že rok 2016 bude v Banskej Bystrici rokom príchodu významného investora.

Ilustračný obrázok k článku Primátor Ján Nosko: Pevne verím, že rok 2016 bude rokom príchodu významného investora
Zdroj: TASR

Rok 2016 v Banskej Bystrici bude rokom materských škôl, príprav na čerpanie eurofondov a tiež rokom výstavby novej autobusovej stanice. Tak sa vyjadril banskobystrický primátor Ján Nosko. „Pevne verím, že aj dátumom príchodu významného investora,“ dodal v tejto súvislosti.

Podľa neho dobré základy na budúci rok položili už tým, že mestskí poslanci schválili rozpočet a aj vďaka nemu bude môcť mesto pokračovať v rozvojovom programe.

„Do nového roka prajem všetkým Banskobystričanom veľa zdravia, pozitívnej energie, mnoho úspechov a dobrých rozhodnutí. Zároveň dávam prísľub, že aj naďalej budem zodpovedne obhajovať záujmy Banskej Bystrice,“ zavinšoval Nosko obyvateľom mesta.

Ľuďom pod Urpínom ďakuje za spoluprácu počas celého roka 2015, ako aj za inšpiratívne podnety, dôveru a podporu, bez ktorej, ako tvrdí, sa nedá pokojne pracovať v prospech mesta.

Čítajte tiež:

Zničené cesty a chodníky sú tŕňom v oku mnohých Bystričanov: 15 úsekov, ktoré sa dočkajú opráv!

Na bystrickom magistráte došlo k významnej udalosti: Veľký krok v súvislosti s novou autobuskou

Zdroj: TASR
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM