Jakub Forgács Krimi

Polícia preveruje oznámenie ženy: Neznámy muž sa jej mal v Bystrici pokúsiť vytrhnúť dieťa

Muži zákona žiadajú ľudí, ktorí boli svedkami tejto udalosti, aby polícii poskytli akékoľvek informácie a popis páchateľa, aby tento skutok mohla čo najskôr objasniť.

Ilustračný obrázok k článku Polícia preveruje oznámenie ženy: Neznámy muž sa jej mal v Bystrici pokúsiť vytrhnúť dieťa
Zdroj: TASR

Polícia preveruje udalosť, ktorá sa mala stať v utorok v Banskej Bystrici. „Vďaka občanom, ktorí si všimli príspevok ženy, matky, ktorej sa mal v utorok neznámy muž pokúsiť vytrhnúť z náručia malé dieťa, sa polícia od prvej chvíle prípadom intenzívne zaoberá,“ uviedli krajskí policajti na svojej facebookovej stránke.

„Do týchto chvíľ však nemôžeme potvrdiť, či k niečomu takému naozaj došlo a keď tak za akých okolností,“ dopĺňajú muži zákona.

„Preverujeme oznámenie ženy, ktorá uviedla, že včera krátko popoludní k nej mal pristúpiť neznámy muž a pokúsiť sa jej vziať dieťa, ktoré mala na rukách,“ píšu muži zákona, ktorí žiadajú ľudí, ktorí boli svedkami tejto udalosti, aby polícii poskytli akékoľvek informácie a popis páchateľa, aby tento skutok mohla čo najskôr objasniť.

Ako dodávajú policajti, v prípade, že sa stanete obeťou akéhokoľvek protiprávneho konania, neváhajte a oznámte to polícii okamžite, nie až niekoľko hodín na sociálnych sieťach. Tým, že vec oznámite bezodkladne sa zvyšuje šanca na vypátranie páchateľa.

Polícia disponuje dostatkom síl a prostriedkov na to, aby mohla včas zasiahnuť a po skutku miesto činu, ako aj široké okolie prepátrať. Výrazne sa tým zvyšujú šance na objasnenie prípadu a zistenie páchateľa!

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM