Tomáš Batiz Správy

Petra Vlhová odcestovala na sveťák do Česka štýlovo: Z Jasnej odletela vrtuľníkom! VIDEO

Po úspešnom vystúpení a víťazstvách na víkendových pretekoch Európskeho pohára v zjazdovom lyžovaní sa Petra Vlhová presunula do Špindlerovho Mlyna, dejiska najbližších pretekov Svetového pohára.

Ilustračný obrázok k článku Petra Vlhová odcestovala na sveťák do Česka štýlovo: Z Jasnej odletela vrtuľníkom! VIDEO
Zdroj: TASR

Petra Vlhová sa presunula do Česka tým najrýchlejším spôsobom. Z Liptova odletela vrtuľníkom. „Sme radi, že to vyšlo a mohli sme Petre zabezpečiť maximálny komfort pri doprave na preteky v Špindlerovom Mlyne. Aj takto sme chceli Petre poďakovať za to, že si našla čas na svoje rodné stredisko. Rovnako sme radi, že sa mohla vytešiť z fanúšikov v Jasnej a fanúšikovia sa spolu s ňou mohli radovať z jej víťazstiev. Popriali sme jej samozrejme aj veľa úspechov na Svetovom pohári,“ uviedol riaditeľ strediska Jasná Matej Hulej.

„To cestovanie je veľmi náročné, takže chcem sa poďakovať Jasnej, že mi to umožnila. Pri cestovaní sa vždy snažíme nájsť tú najlepšiu možnosť, pretože potrebujem čo najviac oddychovať a regenerovať, aby som mohla podávať výkony,“ vysvetlila výhody letu vrtuľníkom Petra Vlhová.

Vrtuľník na prelet medzi strediskami v správe Tatry mountain resorts, a.s. bol pre Petru pripravený aj minulý týždeň, no kvôli nepriaznivému počasiu musela napokon absolvovať cestu zo Špindlerovho Mlyna do Jasnej automobilom.

Zdroj: Facebook
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM