Nicole Regecová Kultúra

VIDEO: Dojemné okamihy v centre Zvolena. Komu mladý spevák venoval svoju pieseň?

Na námestí sme sa dočkali nevšedného hudobného čísla. Spevák vystúpil na pódium s gitarou v ruke a postaral sa o poriadne emotívny zážitok pre divákov. Vypočujte si, o čom bola jeho pieseň!

Ilustračný obrázok k článku VIDEO: Dojemné okamihy v centre Zvolena. Komu mladý spevák venoval svoju pieseň?
Foto: Nicole Regecová

Hlave mesta Lenke Balkovičovej bola venovaná smutná a emotívna pieseň, a to priamo na Námestí SNP. Spevák, ktorý s ňou vystúpil pochádza zo zvolenského komunitného centra Romano Jilo. Vypočujte si, o čom tento song je.

Posledné zvolenské korzo sa tešilo skvelému letnému počasiu a tak program mohol ísť podľa plánu. Priamo na pódiu varili a súťažili kuchári Habovci, známi z televíznej šou. S kultúrnym programom vystúpilo aj miestne komunitné centrum.

Rómovia, ktorí majú hudbu v krvi, námestie poriadne tanečne rozprúdili. Na pódiu predviedli svoj tanec v tradičných krojoch. Umelci sú zo zvolenského komunitného centra Romano Jilo. To sa venuje najmä práci s deťmi, mladými a rodinami zo sociálne slabšieho prostredia. Okrem výchovy či vzdelávania rozvíja aj ich záujmovú činnosť, o čom sme sa mohli presvedčiť aj na Nedeľnom korze. Folklórny súbor sa už prezentoval v Martine, Detve či Krupine, kde zožal patričný úspech.

Za tanečným vystúpením mladých talentov vo Zvolene nasledovala krátka, no úderná hudobná vsuvka. Spevák z Romano Jilo zahral emotívnu pesničku Nikoho ja na svete nemám. Tá bola doprevádzaná len akustickou gitarou a bubnom, čo na námestí vytvorilo prenikavú atmosféru. Dojímavú pieseň pritom venoval nie len Márii Koreňovej – vedúcej odboru sociálnych vecí na Mestskom úrade, ale aj samotnej primátorke Zvolena, Lenke Balkovičovej.

Pozrite sa, ako znela smutná pesnička či vzyeralo tanečné vystúpenie Romano Jilo na videu!

Čítajte tiež:

VIDEO a FOTO: Mladý Zvolenčan pobláznil námestie: Dočkal sa aj plyšáka od fanynky

VIDEO: Horúce chvíle na zvolenskom námestí: Obsadili ho hasiči z celého Slovenska

Vystúpenie Romano Jilo v OBRAZOCH
17
Galéria
Foto: Nicole Regecová
Vystúpenia komunitného centra Romano Jilo
3
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM