Stanislav Černák Hokej

Prvé stretnutie HKM Zvolen: Trénovať začnú od zajtra

Zvolenskí hokejisti začínajú dnes s letnou prípravou pod vedením novej trénerskej dvojice Lubomír Oslizlo a Dušan Kapusta.

Ilustračný obrázok k článku Prvé stretnutie HKM Zvolen: Trénovať začnú od zajtra
Zdroj: TASR

Dnes absolvovali Zvolenčania stretnutie na futbalovom štadióne v Lieskovci. Trénovať na novú sezónu 2013/2014 začnú hráči HKM však až od zajtra a to jednofázovo. Na prvom stretnutí pred letnou prípravou boli všetci hokejisti, ktorí majú s klubom platnú zmluvu. Nechýbali však ani mladší hráči, ktorí budú chcieť zabojovať o miestenku v seniorskom tíme HKM.

Klub sa dohodol na nových zmluvách s oporami aktuálneho majstrovského tímu – Michalom Chovanom, Kamilom Brabencom, Andrejom Podkonickým, Marekom Šimkom, Lukášom aj Milanom Juríkovcami, Tomášom Škvaridlom, Michalom Juraškom a Jaroslavom Hertlom. Informovala o tom oficiálna stránka HKM Zvolen.

„Sme radi, že sme si udržali vo Zvolene týchto hráčov. Rokujeme aj s ďalšími. Chceme sa posilniť ešte o dvoch dobrých obrancov a jedného či dvoch kvalitných a menami známych útočníkov. Finančná situácia je v klube stabilizovaná. Voči hráčom sme iba v mesačnom omeškaní, keďže majú 60-dňovú splatnosť faktúry,“ povedal pre hkmzvolen.sk generálny manažér Milan Čanky.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM