Jakub Forgács Krimi

Povedala, že ide k bratovi, no odvtedy jej niet. Zvolenská polícia pátra po Anne (58)

Muži zákona rozbehli pátranie. Policajti hľadajú Annu (58). Dobre si pozrite jej fotku, či nezvestnú nespoznáte!

Ilustračný obrázok k článku Povedala, že ide k bratovi, no odvtedy jej niet. Zvolenská polícia pátra po Anne (58)
Zdroj: Policajný zbor SR

Polícia vo Zvolene sa obracia na občanov so žiadosťou o pomoc a spoluprácu pri pátraní po nezvestnej Anne Žinčíkovej (58) z Vígľaša. „Menovaná je nezvestná od 10. júna 2016, kedy v ranných hodinách odišla z miesta trvalého bydliska,“ uviedla banskobystrická krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová.

Manželovi uviedla, že ide k svojmu bratovi do Zvolena, kde však neprišla. Od uvedenej doby sa zdržiava na neznámom mieste a doposiaľ nepodala o sebe a ani o svojom pobyte žiadne informácie. Nezvestná sa dlhodobo psychiatricky lieči, má sklony k alkoholizmu, často sa sama túla a stopuje vozidlá pri ceste," pokračovala hovorkyňa.

„Nezvestná je 150 cm vysoká, váži 50 kg, má hnedé oči, čierne nakrátko ostrihané vlasy, na tvári má výrazné jazvy po akné, chodí pomaly, pričom chôdza je naklonená dopredu, kríva na pravú nohu a z domu odišla bosá. Zvláštne znamenia: jazvy na tvári po akné,“ povedala Faltániová.

Polícia žiada občanov, aby akékoľvek informácie o nezvestnej žene oznámili na najbližšom útvare Policajného zboru, alebo na linku tiesňového volania č. 158.

Čítajte tiež:

FOTO: Neďaleko mesta havarovali dvaja cyklisti. Zvolenčan zrážku s autom neprežil!

Hľadá sa Anna (58): Spoznáte nezvestnú podľa fotky polície?
1
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM