Jakub Forgács Správy

Nicol zo Sliača zabodovala v súťaži krásy. Dostala sa medzi 3 najkrajšie, FOTO

Súťaž Fotomodelka Európy má za sebou finálový večer. Úspešný bol aj pre Nicol Urdovú z neďalekého Sliača. Pozrite, ako dopadla!

Ilustračný obrázok k článku Nicol zo Sliača zabodovala v súťaži krásy. Dostala sa medzi 3 najkrajšie, FOTO
6
Galéria
Foto: Pavol Harum

8. ročník súťaže Fotomodelka Európy (Fotomodella d’ Europa) má za sebou finálový večer. O novej držiteľke titulu sa rozhodlo v piatok 11. októbra v Dome umenia v Piešťanoch.

Medzi šestnástimi krásnymi finalistkami mal svoje želiezko v ohni aj Zvolenský okres. O prestížny titul totiž zabojovala aj Nicol Urdová zo Sliača.

Predsedom poroty, ktorá rozhodovala o finalistkách, bol Jozef Oklamčák. Ako hlavná hviezda večera sa zase predstavil klavirista Richard Rikkon.

Po vyhlásení výsledkov mala dôvod na radosť aj Nicol. Víťazkou 8. ročníka súťaže sa síce stala Karolína Michalčíkovå a druhé miesto obsadila Viktória Ondrášiková. Tretia priečka sa však ušla práve kráske z neďalekého Sliača.

Nicol po vyhlásení výsledkov netajila svoju radosť: „Súťaž Fotomodelka Európy mi dala naozaj veľa. Do poslednej minúty pred vyhlásením výsledkov som ani nedúfala že sa umiestnim na treťom mieste, pretože všetky dievčatá boli nádherné. Samozrejme som sa veľmi potešila, pretože bolo za tým veľké úsilie. Rada by som aj na ďalší rok odporučila dievčatám aby sa prihlásili, pretože nikdy neviete, aké dvere sa vám počas súťaže otvoria a hlavne budete mať pre seba nádherné fotky.“

V priloženej fotogalérii si môžete pozrieť zábery z finálového večera!

V OBRAZOCH: Vo finále súťaže Fotomodelka Európy zabodovala aj kráska zo Sliača
6
Galéria
Foto: Pavol Harum
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM