Stanislav Černák Hokej

Netradičný outfit zvolenských hokejistov: Prečo proti rivalom z Bystrice hrali v ružových šnúrkach?

Extraligoví hokejisti HKM Zvolen v utorkovom zápase 12. kola na ľade Banskej Bystrice podporili boj proti rakovine prsníka netradičným spôsobom – duel absolvovali s ružovými šnúrkami v korčuliach.

Ilustračný obrázok k článku Netradičný outfit zvolenských hokejistov: Prečo proti rivalom z Bystrice hrali v ružových šnúrkach?
Zdroj: Webnoviny.sk

Rovnakou formou sa bude úradujúci slovenský hokejový šampión prezentovať aj v ďalších októbrových stretnutiach. Ružovú stužku bude nosiť počas zápasov aj tréner Július Šupler.

„Naše fanúšičky stoja pri nás, keď sa nám darí, aj keď sa nedarí. Chceme sa im poďakovať a pripomenúť im dôležitosť prevencie a zdravotných prehliadok, ktoré podstupujeme aj my. Včasné diagnostikovanie symptómov zvyšuje možnosť víťazstva nad akoukoľvek chorobou,“ uviedol na klubovom webe kapitán Zvolenčanov Michal Juraško.

K akcii sa pripojil aj nový tréner mužstva Július Šupler ružovou stužkou na odeve. „Zdravie každého jednotlivca je základom k napĺňaniu a dosahovaniu cieľov. Majú ich aj ženy, ktoré sú tvorcami rodinnej pohody. Sme radi, že touto cestou môžeme podporiť skvelú akciu. Myslime ružovo, pomôžme dobrej veci,“ povedal kouč Zvolena.

Netradičný outfit zvolenských hokejistov
6
Galéria
Zdroj: Webnoviny.sk
Zdroj: Webnoviny.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM