Jakub Forgács Krimi

Nehoda pri známom obchodnom dome vo Zvolene: Vodič pri odbočovaní nedal prednosť a potom to prišlo!

Pri obchodnom dome vo Zvolene došlo k dopravnej nehode. Podľa slov mužov zákona vodič (57) osobného auta značky Škoda Superb nedal prednosť v jazde a následne došlo k zrážke s oproti idúcim autom značky Škoda Octavia.

Ilustračný obrázok k článku Nehoda pri známom obchodnom dome vo Zvolene: Vodič pri odbočovaní nedal prednosť a potom to prišlo!
Foto: Peter Simon / Zdroj: Dnes24.sk

„V stredu o 16:25 došlo vo Zvolene na ceste I/16, na križovatke pri obchodnom dome Merkury Market, k dopravnej nehode,“ uviedla pre spravodajský portál Zvolen 24 banskobystrická krajská policajná hovorkyňa Andrea Petrovičová.

„Škoda Superb, ktorú viedol vodič (57) z Liptovského Mikuláša, v smere jazdy od centra mesta Zvolen na Kováčovú, odbočoval doľava, na obchodný dom, pričom pri odbočovaní nedal prednosť v jazde, a tak došlo k zrážke s oproti idúcou Škoda Octavia, ktorú viedol vodič (28) z Kováčovej,“ pokračovala hovorkyňa.

Celková škoda na vozidlách bola odhadnutá na 17 000 eur, 7 000 eur na Superb a 10 000 eur na Octavii. Dychové skúšky boli s negatívnym výsledkom.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM