Stanislav Černák Správy

Na Západe sa zrazila dodávka s nákladiakom: Vodič (23) išiel na červenú!

Zrejme nepozornosť sa podpísala pod dopravnú nehodu na Západe, pri ktorej sa zranil mladý Zvolenčan (23). Ten podľa predbežných zistení polície nerešpektoval svetelnú signalizáciu a vošiel do križovatky na červenú!

Ilustračný obrázok k článku Na Západe sa zrazila dodávka s nákladiakom: Vodič (23) išiel na červenú!
Foto: Slávka Kellová

Dopravná nehoda sa stala v stredu o 15. hodine na sídlisku Západ pod obchodným domom Metro. „Pri nehode došlo k zrážke dodávkového motorového vozidla Škoda 1203, ktoré šoféroval 23-ročný Zvolenčan a nákladného vozidla zloženého z ťahača a návesu, za ktorého volantom sedel 56-ročný vodič z Michaloviec,“ povedala krajská policajná hovorkyňa Mária Faltániová.

Podľa predbežných zistení došlo k dopravnej nehode podľa hovorkyne tak, že vodič dodávky, ktorý jazdil od Metra smerom na Západ v križovatke nerešpektoval svetelnú signalizáciu a vošiel do križovatky na červenú! „Vtedy došlo k zrážke s nákladným motorovým vozidlom značky Iveco, ktorého vodič jazdil na zelenú a išiel v smere od Západu na cestu I/66 smerom na Žiar nad Hronom,“ doplnila krajská policajná hovorkyňa.

Pri dopravnej nehode sa ľahko zranil mladý Zvolenčan (23), ktorý šoféroval dodávku. Zo zranení sa bude predbežne liečiť 7 dní. „Škoda, ktorá vznikla na oboch vozidlách je odhadnutá na 5 000 eur. Alkohol u vodičov zistený nebol,“ dodala Faltániová.

Foto: ilustračné

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM