Krimi

Mladíci si vo Zvolene robili zálusk na cudziu naftu. Prichytili ich pri čine, FOTO

Na mieste boli podľa slov polície nájdené bandasky na palivo rôznych veľkostí, ako aj ďalšie predmety, ktoré môžu súvisieť s páchaním trestnej činnosti.

Ilustračný obrázok k článku Mladíci si vo Zvolene robili zálusk na cudziu naftu. Prichytili ich pri čine, FOTO
5
Galéria

V stredu krátko po 1:00 ráno prijali policajti oznámenie o tom, že v areáli firmy na Lieskovskej ceste vo Zvolene majú neznáme osoby kradnúť naftu z odstavených pracovných strojov. Informovali o tom muži zákona na svojej novej krajskej facebookovej stránke.

„Policajti Obvodného oddelenia Policajného zboru Zvolen ako aj hliadka pohotovostnej motorizovanej jednotky Banská Bystrica sa okamžite presunuli na miesto vyslania, kde pred areálom firmy spozorovali odstavené vozidlo. Následne začali prehľadávať okolie, pričom zbadali z miesta utekať neznámu osobu. Išlo o 19-ročného muža z levického okresu. Ďalším preverovaním bolo zistené, že na mieste bol aj s ďalšími dvomi, o rok mladšími mužmi,“ uviedli muži zákona.

Ako sa ďalej píše na stránke, všetkých troch polícia na mieste zadržala, ako podozrivých. Polícia miesto zdokumentovala, na mieste boli nájdené bandasky na palivo rôznych veľkostí, ako aj ďalšie predmety, ktoré môžu súvisieť s páchaním trestnej činnosti. V prípade prebieha vyšetrovanie.

Pozrite si v priloženej fotogalérii zábery z miesta!

V OBRAZOCH: V areáli zvolenskej firmy kradli naftu
5
Galéria
Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM