Stanislav Černák Hokej

Letná príprava zvolenských hokejistov vrcholí: Zakončia ju v Chorvátsku

Letná príprava zvolenských obhajcov titulu vyvrcholí v Chorvátsku pri Jadrane. Hráči odcestujú na sústredenie 29. júna. Informoval o tom oficiálny web HKM Zvolen.

Ilustračný obrázok k článku Letná príprava zvolenských hokejistov vrcholí: Zakončia ju v Chorvátsku
Zdroj: Dnes24.sk

„Vlani sme zvolili sústredenie vo vysokohorskom prostredí, tentoraz sa nám podarilo zabezpečiť pobyt pri Jadrane,“ povedal generálny manažér HKM Zvolen Milan Čanky pre klubový web hkmzvolen.sk.

„Pre hráčov to bude určite spestrenie. Zmenia vzduch, budú trénovať v inom prostredí a na záver letnej zaberačky im dobre padne v rámci regenerácie aj uvoľnenie v morskej vode. Rezerváciu máme urobenú pre 35 osôb, do čoho sa nám zmestia tréneri, hráči a realizačný tím. Počítame aj s hráčmi, ktorí trénujú individuálne a pocestuje s nami aj Michal Chovan, ktorý je po operácii kolena. Nebude behať, ani skákať, pre neho to bude skôr určitý druh rehabilitácie. Dôležité však je, že bude s mužstvom,“ dodal Čanky.

Program sústredenia vymyslí trénerská dvojica Oslizlo – Kapusta. Na sústredení bude na hráčov čakať komplex ihrísk alebo lesopark. Pobudnú na ňom do 6. júla. „To miesto kam ideme dobre poznám, je to polostrov Kačjak pri Crikvenici s pieskovou i skalnatou plážou. Vyšli nám v ústrety v hoteli Riviera. Sú radi, že budú môcť prichýliť hokejových šampiónov Slovenska,“ povedal s radosťou generálny manažér HKM Zvolen.

Foto: www.facebook.com/hkmzvolen

Zdroj: Dnes24.sk
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie na Dnes24.sk
Magazín
Najčítanejšie v regióne
Najčítanejšie zo Slovenska
SLEDUJTE NÁŠ INSTAGRAM